Breadcrumb image

Yerba Mate

Ten aromatyczny napar z liści ostrokrzewu paragwajskiego od wieków cieszy się niezwykłą popularnością - szczególnie w krajach Ameryki Południowej. W naszym sklepie oferujemy Ci bardzo szeroko zakrojoną ofertę tego suszu, a wszystko to dlatego, że ma on wiele interesujących właściwości - szczególnie pobudzające i orzeźwiające. Używana kiedyś w sposób rytualny, aby zawiązywać więzi międzyludzkie, dziś jest dostępna dla każdego chętnego.

Yerba mate - właściwości

Obfituje ona w witaminy i minerały - A, B1, B2, C, E, H, jak i sód, potas, żelazo, siarkę, fosfor i inne. Jest bogata w pobudzające substancje, w tym kofeinę, którą zwie się w tym wypadku mateiną. Jednak orzeźwienie to nie jedyne właściwości tej substancji. Z racji na wielką ilość antyoksydantów, jest ona bardzo pomocna w budowaniu silnej odporności, a jednocześnie rozluźnia napięcie jelitowe i poprawia metabolizm. 

Yerba mate jest polecana każdemu, kto czuje się osłabiony - zarówno fizycznie, jak i psychicznie, ale również przy odchudzaniu, gdyż wzmacnia poczucie sytości. Herbata yerba mate jest przede wszystkim jednak napojem orzeźwiającym - szczególnie yerba mate z guaraną, która wzmacnia ten efekt. W porównaniu do kawy, nie powoduje następującego rozdrażnienia, a efekt pobudzenia utrzymuje się nawet do 8 godzin po spożyciu. 

Remedium na ponury nastrój i trudności z otwartością w stosunku do innych ludzi może kryć się w tak niepozornym napoju, jak yerba mate. W dzisiejszym zestresowanym świecie może ona pomóc w znalezieniu chwili spokoju i wypoczynku. Poprawia krążenie krwi, co skutkuje lepszym ukrwieniem mózgu, a za tym idzie lepsza koncentracja, co jest to kluczowe przy każdej pracy - zarówno fizycznej, jak i psychicznej.

Yerba mate dla wszystkich

Dziś każdy może napawać się smakiem, zapachem i działaniem tej herbaty - wiedzą o tym nasi pracownicy, dla których yerba mate to prawdziwa życiowa pasja. Z tej racji chętnie pomogą w jej dobraniu, w zależności od Twoich upodobań. Warto wiedzieć, że oferujemy też zestaw yerba mate, na który składa się wiele ciekawych produktów. W naszej ofercie znajdziesz zestawy, które zawierają w sobie kubek do yerba mate, bądź inne naczynie do yerba mate, jak i oczywiście sam susz.

Cena yerba maty w naszym sklepie jest niezwykle konkurencyjna. Sprzedajemy produkty najwyższej jakości, które zadowolą największych smakoszy, a jednocześnie zaproszą do wdrożenia w życie yerba mate każdego rozpoczynającego z nią przygodę.

Naczynka

Codzienne spożywanie Yerba Mate to dla wielu osób nieodzowny rytuał, który rozpoczyna dzień lub jest jego stałym...

Yerba

Yerba  mate to napar z ostrokrzewu paragwajskiego, odpowiednio przygotowany doskonale pobudza, pomaga w...

Bombille

Yerba Mate to szeroko rozpowszechniony napój oparty na tradycyjnych recepturach, po który sięga dziś coraz więcej...

Akcesoria

To właśnie akcesoria sprawiają, że każda sesja z  yerba  mate zyskuje nowy, wyjątkowy wymiar. Wskazówka…...

Kategoria: Yerba Mate

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Rejestracja Nowego Konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło