Darmowa dostawa powyżej 200 zł

Kariera

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Witaj!

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Szukamy osób do pracy na stanowisko Kasjer/Sprzedawca/Kierownik Sklepu do naszych obecnych i nowych sklepów w całej Polsce.
Branża tytoniowa/E-Papierosy/CBD/Shisha/Yerba Mate.

Wymagania:

  • Ukończone 18 lat,
  • Dyspozycyjność od Poniedziałku do Piątku oraz Soboty,
  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta (Obsługa kasy fiskalnej, terminala),
  • Umiejętność budowania relacji z klientem,
  • Wykonywanie zleconych zadań i obowiązków,
  • Samodzielność w prowadzeniu punktu,
  • Samodzielne prowadzenie Social Media sklepu (Facebook, Wizytówka Google),
  • Sumienność i odpowiedzialność,
  • Zaangażowanie w pracę, chęć uczenia się i rozwoju.

Oferujemy:

  • Pełny etat,
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie na umowę zlecenie lub umowę o pracę
  • Możliwość awansu i rozwoju,
  • Praca w młodym zespole,
  • Podstawowe wynagrodzenie,
  • 3 Formy premii do 30% wynagrodzenia,
  • Rabat pracowniczy na wszystkie produkty w naszej ofercie.

Obowiązki:

  • Sprzedaż i obsługa klienta,
  • Utrzymywanie porządku na sklepie,
  • Dbanie o ekspozycje towaru i zatowarowanie sklepu,
  • Przyjmowanie i rozkładanie dostaw,
  • Przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji,
  • Prowadzenie Social Media sklepu,
  • Wykonywanie zadań i codziennych raportów pracy,
  • Aktywność na portalu i komunikatorze pracowniczym.

Prosimy o wysyłanie CV na rekrutacja@ismoking.pl

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”16774″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row]

Darmowa Wysyłka

Kupując za ponad 200 zł przesyłkę masz gratis!

Gwarancja Jakości

Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają gwarancję!

Bezpieczne Metody Płatności

Obsługujemy jedynie bezpieczne metody płatności