Twój Koszyk

Darmowa dostawa powyżej 200 zł

Bydgoszcz Bartodzieje

Sklep iSmoking Bydgoszcz Bartodzieje

Godziny otwarcia iSmoking Bydgoszcz Bartodzieje:

  • Pon.: 09:00–17:00
  • Wt.: 09:00–17:00
  • Śr.: 09:00–17:00
  • Czw.: 09:00–17:00
  • Pt.: 09:00–17:00
  • Sob.: 10:00–14:00
  • Nied.: Zamknięte

Jak trafić do sklepu iSmoking Bydgoszcz Bartodzieje?

Więcej informacji o sklepie iSmoking Bydgoszcz Bartodzieje

Zapraszamy do nas – odpowiemy na pytania, doradzimy i pomożemy wybrać towary zgodnie z Waszymi potrzebami. Jesteśmy do Waszej dyspozycji!

Jesteśmy salonem polskiej, stale rozwijającej się sieci sklepów iSmoking, skupionych na sprzedaży produktów związanych ze… wszystkim do palenia 😉 Nasz salon znajduje się przy ulicy aleja Powstańców Wielkopolskich 60.

Szeroki Asortyment

Przywiązujemy wielką wagę do dostarczania klientom najlepszych towarów i stale poszerzamy swoją ofertę, aby być na bieżąco z dynamicznie rozwijającą się branżą alternatywnych wyrobów tytoniowych. Na miejscu posiadamy szeroki wybór płynów / liquidów do e-papierosów, sprzętów, akumulatorów, parowników, grzałek, aromatów, baz, shishy, bong i lufek, jak również produktów do palenia konwencjonalnego – tytoniów, dodatków do tytoniu, gilz, maszynek do papierosów, papierośnic czy zapalniczek. Stałe dostawy zapewniają wysoką dostępność asortymentu, co przekłada się na Wasze szczęście (i nasze też :D).

Profesjonalna Obsługa

Jak jednak wiadomo, dobre ceny to nie wszystko. Nasi wyszkoleni i entuzjastycznie nastawieni pracownicy pomogą w wyborze produktów zarówno osobom, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z paleniem, jak i tym, których znajomość z branżą trwa od dłuższego czasu. Poza doradztwem, pomogą oni między innymi w wymianie grzałek, konserwacji sprzętu oraz diagnozowaniu i rozwiązywaniu problemów z e-papierosami.

Jesteś z miasta Bydgoszcz i potrzebujesz na już e-papieros, liquid, grzałkę a może shisha?

Nasze motto przewodnie to “WSZYSTKO DO PALENIA” – u nas dostaniesz wszystko co potrzebujesz!

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu iSmoking w mieście Bydgoszcz Bartodzieje, przy ulicy aleja Powstańców Wielkopolskich 60

Bądź ciągle na czasie!


iSmoking Bydgoszcz Bartodzieje

Darmowa Wysyłka

Kupując za ponad 200 zł przesyłkę masz gratis!

Gwarancja Jakości

Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają gwarancję!

Bezpieczne Metody Płatności

Obsługujemy jedynie bezpieczne metody płatności