Kielce

Sklep iSmoking Kielce

Godziny otwarcia iSmoking Kielce:

E-Papierosy, Tytonie, CBD, Shisha, Bongo - Wszystko do palenia! iSmoking Kielce

W naszym sklepie w Kielcach znajdziesz wszystko do palenia! iSmoking to sieć sklepów z akcesoriami dla palaczy. Wszystko czego potrzebujesz – e-papierosy, płyny do e-papierosów, fajki wodne, susz konopny CBD. W ofercie znajdują się m.in. bongo szklane marki BOLT. Z e-papierosów posiadamy m.in sprzęty od Geekvape, Voopoo, SMOK, Vaporesso, Vaptio, Eleaf. Wszystkie produkty znajdziesz na naszej stronie internetowej. W razie zainteresowania zapraszamy do wizyty w sklepie lub kontaktu telefonicznego. 

Zapraszamy do iSmoking Kielce – odpowiemy na pytania, doradzimy i pomożemy wybrać towary zgodnie z Waszymi potrzebami. Jesteśmy do Waszej dyspozycji!

Jesteśmy salonem polskiej, stale rozwijającej się sieci sklepów iSmoking, skupionych na sprzedaży produktów związanych ze… wszystkim do palenia 😉 Nasz salon znajduje się przy ulicy Paderewskiego 29.

Szeroki Asortyment

Przywiązujemy wielką wagę do dostarczania klientom najlepszych towarów i stale poszerzamy swoją ofertę, aby być na bieżąco z dynamicznie rozwijającą się branżą alternatywnych wyrobów tytoniowych. Na miejscu posiadamy szeroki wybór płynów / liquidów do e-papierosów, sprzętów, akumulatorów, parowników, grzałek, aromatów, baz, shishy, bong i lufek, jak również produktów do palenia konwencjonalnego – tytoniów, dodatków do tytoniu, gilz, maszynek do papierosów, papierośnic czy zapalniczek. Stałe dostawy zapewniają wysoką dostępność asortymentu, co przekłada się na Wasze szczęście (i nasze też :D).

Profesjonalna Obsługa

Jak jednak wiadomo, dobre ceny to nie wszystko. Nasi wyszkoleni i entuzjastycznie nastawieni pracownicy pomogą w wyborze produktów zarówno osobom, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z paleniem, jak i tym, których znajomość z branżą trwa od dłuższego czasu. Poza doradztwem, pomogą oni między innymi w wymianie grzałek, konserwacji sprzętu oraz diagnozowaniu i rozwiązywaniu problemów z e-papierosami.

Jesteś z miasta Kielce i potrzebujesz na już e-papieros, liquid, grzałkę a może shisha?

Nasze motto przewodnie to “WSZYSTKO DO PALENIA” – u nas dostaniesz wszystko co potrzebujesz!

Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu iSmoking w mieście Kielce, przy ulicy Paderewskiego 29.

Bądź ciągle na czasie!

Jak trafić do sklepu iSmoking Kielce?