• Nav noliktavā
SMOKING Brown Regular Classic

SMOKING Brown Regular Classic

Bletki SMOKING Brown Regular Classic

Dostępność: Nav noliktavā
2,50 zł

(2,50 zł szt)

AR PVN
Apraksts

Smoking jest obecnie jedną z wiodących marek na rynku papierosowym, są produkowane przez firmę Miquel y Costas, jest to prawdopodobnie jedna z najstarszych firm zajmujących się produkcją bibułek, pierwsze wzmianki pochodzą z roku 1725. Siedziba firmy znajduje się w Barcelonie, w samym sercu Hiszpanii. Miquel y Costas jest także wiodącym eksporterem bibułek, eksportując swoje produkty aktualnie do ponad 100 krajów znajdujących się na 5 kontynentach. Marka Smoking oferuje najszerszy asortyment bibułek, gilz, filtrów i akcesoriów do palenia na rynku. Produkują dla takich znanych marek jak: Smoking, Mantra, Bob Marley oraz Pure Hemp.

Bibułki Smoking Brown Regular Classic – krótkie wykonane są z niebielonego, ekologicznego, bardzo przyjaznego dla środowiska papieru. Każda bibułka jest ultra cienka i cechuje ją wysoki stopień przezroczystości. Na każdej bibułce znajduje się warstwa 100% naturalnej gumy arabskiej bez dodatków i barwników umożliwiająca dokładne przyleganie i mocne klejenie. W opakowaniu znajduje się 60 sztuk wolno palących się bibułek, o długości 7 cm. Posiadają certyfikat FSC®, potwierdzający zaangażowanie firmy w zrównoważony rozwój środowiska.

Polecamy także inne produkty z tej serii: Bibułka Smoking Brown King Size, Bibułka Smoking Brown King Size + Filtry Tipy, Filtry Tipy Smoking Brown 50/50. Inne serie spod znaku Smoking: Red, Tree Free, Master, Deluxe, White, Organic, Green, Liquorice.

Produkta detaļas
Smoking
999003792

Specifiskas norādes

Jauns
Reviews

Write your review

SMOKING Brown Regular Classic

Bletki SMOKING Brown Regular Classic

Write your review

Sklep
Ilość
Bydgoszcz
18
Gdynia
19
Katowice
24
Opole
26
Ostrowiec Świętokrzyski
2
Piotrków Trybunalski
21
Toruń
7
Warszawa Centrum
3
Warszawa Ursynów
11
Wrocław
3
Łódź
10
  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password