• -20,76%
Bongo Grace Glass Aker Fluo Black 50cm
Bongo Grace Glass Aker Fluo Black 50cm
Bongo Grace Glass Aker Fluo Black 50cm
Bongo Grace Glass Aker Fluo Black 50cm
Bongo Grace Glass Aker Fluo Black 50cm
Bongo Grace Glass Aker Fluo Black 50cm

Bongo Grace Glass Aker Fluo Black 50cm

Zniżka 20,76%
289,00 zł
229,00 zł
Brak produktu na magazynie sklepu internetowego w tej chwili. Możliwe, że znajdziesz go w jednym z naszych sklepów stacjonarnych iSmoking: Bydgoszcz, Dębica, Gdynia, Gliwice, Kalisz, Katowice, Kraków, Łódź, Opole, Rzeszów, Sopot, Warszawa, Wrocław.
Obecnie brak na stanie

Dostępność produktu

Dostępność wg. Lokalizacji Ilość
Magazyn Glowny brak
Bongo Grace Glass Aker Fluo Black 50cm
Kolejne arcydzieło renomowanej holenderskiej firmy Grace Glass – to wysokie na 50cm bongo wpasowujące się w każde gusta. Bongo Aker Fluo Black jest bardzo proste w swojej budowie, ale jego zaawansowana część znajduję się w jego wnętrzu. Zbudowane zostało z bardzo solidnego grubego szkła boro-krzemowego o grubości 5mm – bardzo ciężko o zbicie takiego bonga. Dość szeroka podstawa bonga gwarantuje idealną stabilność na każdym podłożu. Same Bongo wykonane jest w stylu „beaker” czyli szeroka podstawa zwężająca się ku górze, kształt jest bardzo podobny do odwróconego kieliszka na martini. Wyprofilowany cybuch z uchwytem dzięki któremu możemy w prosty sposób regulować przepływ powietrza w środku bonga – producent przewidział upodobania użytkowników co do klasycznej metody regulacji, czyli „sprzęgła” umieścił otwór na boku który oryginalnie zaślepiony jest szczelnym korkiem. Jeśli chodzi o filtracje w tym szklanym potworze znajdziemy dwie różnego rodzaju – pierwsza klasyczna znajdująca się na dole bonga, oraz nieco wyżej znajduję się druga zaawansowana filtracja wieloramienna tzw. tree perc dzięki której nasza chmurka zostanie maksymalnie wyczyszczona ze szkodliwych substancji oraz ochłodzona, przez co nasze gardło nie odczuje negatywnych efektów inhalacji. Bongo Grace Glass Aker Fluo Black posiada również wyprofilowane uchwyty na lód a więc możemy jeszcze bardziej schłodzić naszą chmurkę. Idąc w górę bonga, znajdziemy długi komin z ustnikiem na końcu który został specjalnie zaprojektowany aby jak najbardziej poprawić komfort użytkowania. Całościowy wygląd Bonga Grace Glass Aker Fluo Black prezentuje się bardzo prosto oraz elegancko. Przeźroczyste elementy, jak ustnik, cybuch, czy filtracja tree perc cieszą oko na tle czarnego matu pokrywającego resztę elementów. Na górnej części Bonga znajduję się również oryginalne zdobienie z logiem firmy Grace Glass. Bongo Grace Glass Aker Fluo Black to idealny wybór dla początkującego jak i wymagającego użytkownika – obsługa nie jest skomplikowana, a w dodatku Bongo cieszy również genialnym wyglądem który będzie pasował do każdego wnętrza.
Firma Grace Glass to produkty premium prosto z Amsterdamu, firma ta cieszy się ogromną popularnością w Europie jak i na Zachodzie.
Specyfikacja:
Wysokość: 50cm
Średnica Bonga: 50mm
Grubość Ustnika: 10mm
Grubość Szkła: 5mm
Rodzaj szlifu cybucha: Męski
Wymiary szlifu: 18,8mm
Uchwyt na lód
Sprzęgło (z korkiem)
Rodzaj filtracji: Tree Perc
Kształt Bonga: Beaker
999004400
Kolor
Czarny
Rodzaj
Szklane
chat Komentarze (4)
Oceń