BeMyJuice Dos Bros 40ml

BeMyJuice Dos Bros 40ml

25,00 zł
Smak
Ostatnie sztuki w magazynie

BeMyJuice – DOS BROS

Dos Bros to seria premixów wyprodukowana przez znaną firmę BeMyJuice.
Producent ten zajmuje się kompleksową produkcją płynów do EIN począwszy od projektu graficznego, poprzez opakowania, kończąc na gotowym produkcie.
Specyfikacja: Producent: BeMyJuice Lab.
Seria: Dos Bros
Premix: 40ml
Pojemność: 60ml
Gęstość (VG/PG): 60/40
BeMyJuice Dos Bros - Billberry Energy Drink
Premix o smaku świeżej borówki z dodatkiem napoju energetycznego. Producent dodając aromat „energetyka” stworzył płyn nadający się na długie, letnie wieczory.
BeMyJuice Dos Bros - Blueberry Raspberry
Premix o smaku słodkiej maliny z dodatkiem świeżej borówki. Dzięki zbilansowanej ilości obu aromatów płyn stał się idealnie słodki.
BeMyJuice Dos Bros - BubbleGum Strawberry
Premix o smaku gumy balonowej z dodatkiem słodkiej poziomki. Płyn w dużej mierze przypomina dzieciństwo.
BeMyJuice Dos Bros - Cream Strawberry
Premix o smaku słodkiej truskawki z dodatkiem kremu. Jest to delikatny, nieprzesłodzony płyn deserowy.
BeMyJuice Dos Bros - Grape Blackcurrant
Premix o smaku słodkiego winogrona z dodatkiem lekko kwaskowej czarnej porzeczki. Na pierwszym planie mimo wszystko wyczuwalna jest bardziej czarna porzeczka, dzięki czemu płyn nie jest przesłodzony.
BeMyJuice Dos Bros - Grape Mentos
Premix o smaku słodkich winogron z dodatkiem mentholu. Dzięki świetnie zbilansowanej mieszance płyn stał się lekko orzeźwiający. Idealnie nadaje się na ciepłe, letnie dni.
BeMyJuice Dos Bros - Heisen Berg
Premix o smaku wieloowocowej mieszanki z dodatkiem mięty. Płyn idealnie nadaje się na cieplejsze dni dzięki zastosowaniu orzeźwiającej mięty.
BeMyJuice Dos Bros - Lime Pomegranate
Premix o smaku świeżej limonki i orzeźwiającego granatu. Oba owoce dzięki swojej delikatnej kwasowości powodują, że płyn idealnie nada się na „daily vape”
BeMyJuice Dos Bros - Lychee Redcurrant
Premix o smaku słodkiego liczi z dodatkiem kwaskowej czerwonej porzeczki. Poprzez to połączenie otrzymujemy płyn który zarazem jest delikatnie kwaśny i niezbyt słodki.
BeMyJuice Dos Bros - Mango Lychee
Premix o smaku orzeźwiającego mango z dodatkiem słodkiego liczi. Jest to idealne połączenie na cieplejsze dni ponieważ możemy zapalić przyjemne w smaku mango z dodatkiem orzeźwienia.
BeMyJuice Dos Bros - Mango Orange
Premix o smaku świeżego, słodkiego mango z dodatkiem lekko orzeźwiającej pomarańczy. Przy tym smaku mamy wspaniałe połączenie słodkiego owocu oraz przyjemnej i orzeźwiającej pomarańczy.
BeMyJuice Dos Bros - Marula Passion Fruit
Premix o smaku słodkiej marakuji z dodatkiem owocu maruli. Bardzo przyjemne połączenie dla osób, które szukają czegoś słodszego, ale nie przesłodzonego.
BeMyJuice Dos Bros - Strawberry Dragon Fruit
Premix o smaku świeżej, słodkiej truskawki z dodatkiem smoczego owocu. W smaku przeważa smoczy owoc z dodatkiem słodziutkiej truskawki jedno z lepszych połączeń jeśli chodzi o fanów owoców.
Premix wyprodukowany w Polsce przez BeMyJuice.

Dolewając do płynu 2 shoty nikotynowe 18mg/ml - otrzymamy liquid o mocy 6mg/ml.
Dolewając do płynu 2 shoty nikotynowe 9mg/ml - otrzymamy liquid o mocy 3mg/ml.

*Wapowanie samego skoncentrowanego liquidu beznikotynowego jest możliwe, jednak smak płynu może być zbyt intensywny. Chcąc uzyskać liquid 0mg/ml zaleca się uzupełnienie butelki bazą beznikotynową.
Be My Juice
999005749

Specyficzne kody

ean13
5906735491746
chat Komentarze (0)