Atomizer SMOK Vape Pen - Czarny

Atomizer SMOK Vape Pen - Czarny


Vape Pen Tank jest prostym i skutecznym parownikiem skierowanym dla osób ceniących sobie zarówno rozmiar jak i dobre doznania smakowe. Prosta konstrukcja parownika powinna przypaść do gustu również osobom które w świecie vapowania stawiają swoje pierwsze kroki.

Parownik znany z bycia częścią bardzo lubianego i cenionego zestawu Vape Pen 22 od firmy Smok.

Vape Pen Tank zbudowany jest w całości ze stali nierdzewnej, ze szklaną tulejka pełniącą rolę zbiornika.

Na gorze parownika znajduje się ustnik z tworzywa sztucznego o rozmiarze 510, nie jest wymienny ponieważ pełni również funkcję capa zakrywając zbiornik na płyn. Po odkręceniu górnej części otrzymujemy dostęp do zbiornika o pojemności 2ml.

Pod samym zbiornikiem znajdują się wloty powietrza które mieszczą się po obu stronach parownika, sam airflow nie jest regulowany, przepływ powietrza definiuje aktualnie używany przez nas zespół grzewczy – cewka.

Dostęp do grzałki otrzymujemy po odkręceniu dolnej części parownika, jednakże sam zespól grzewczy jest gwintowany po obu stronach grzałki, górna część parownika trzyma się całości tylko w momencie kiedy grzałka jest zamontowana.

Należy pamiętać aby przed użyciem nowej grzałki zamontować ją w urządzeniu, wlać płyn i odczekać 5-10 minut aby wata w grzałce odpowiednio się nasączyła – w przeciwnym wypadku możemy spalić grzałkę.

Na spodniej części parownika znajduje się konektor w standardzie 510.

Parownik dobrze oddaje smak, nie ma problemów z nadmiernym przeciekaniem, jest odpowiednim wyborem jeśli szukamy niedrogiej opcji na parownik na gotowe grzałki. Jest to sprzęt uniwersalny i dość popularny aby nie mieć problemów z dostępnością samych grzałek.

Vape Pen Tank posiada kilka rodzajów kompatybilnych grzałek, między innymi grzałki mesh dla ceniących sobie bogatszy smak, przy jednoczesnej oporności 0.15 Ohm dające dużą i smaczną chmurkę.

Zawartość zestawu:

- Smok VAPE Pen Tank
- 2x Zespół grzewczy 0.25 Ohm (jeden preinstalowany w parowniku)
- Vape Band
- Instrukcja obsługi
- Części zamienne (dodatkowe uszczelki itd)

Parametry:

Wymiary: 22mm x 50mm
Materiały: Stal nierdzewna, szkło pyrex
Pojemność: 2ml
Konektor: 510
Dolny przepływ powietrza

Dostępny w czterech wersjach kolorystycznych:

- Black
- Silver
- Gold
- Rainbow

60,00 zł

(60,00 zł szt)

Brutto

Atomizer SMOK Vape Pen

Kolor

Brak produktu na magazynie sklepu internetowego w tej chwili. Możliwe, że znajdziesz go w jednym z naszych sklepów stacjonarnych iSmoking: Bydgoszcz, Dębica, Gdynia, Gliwice, Kalisz, Katowice, Kraków, Łódź, Opole, Rzeszów, Sopot, Warszawa, Wrocław.

Obecnie brak na stanie

Detale

Indeks
999000050BLK
Marka
TPD
Tak
Oryginał
Tak
ean13
6970232216859

Opinie

Brak opinii dla tego produktu. Napisz swoją!