Atomizer Smok TFV12 Prince Baby - Srebrny

Atomizer Smok TFV12 Prince Baby - Srebrny


Propozycja od Smok Tech z segmentu parowników na stockowe grzałki. TFV12 Prince Baby łączy w sobie elegancki styl linii Prince z uniwersalną bazą znaną z parowników TFV8 Baby lub Big Baby.

Prince Baby jest parownikiem na gotowe grzałki, bez bazy RBA. Na górze tanka znajduje się przesuwny cap z ustnikiem w standardzie 810 Drip tip który w zależności od naszych preferencji może być w każdej chwili zastąpiony innym ustnikiem w tym standardzie. Cap bardzo wygodny w obsłudze pozwalający komfortowo dolewać płyn do tanka. Wystarczy nacisnąć mały przycisk znajdujący się na boku i przekręcić całość zgodnie z kierunkiem który wskazuje strzałka wygrawerowana na górnej części capa, obok ustnika.

Dostajemy wtedy dostęp do wlewu liquidu. Otwór przez który wlewamy płyn jest dość szeroki aby nie mieć problemu z napełnianiem tanka nawet z użyciem pipety.

Poniżej znajduje się zbiornik na płyn o pojemności 2ml. Istnieje możliwość dokupienia tulejki typu bubble co pozwoli nam uzyskać pojemność tanka wynoszącą wtedy 4.5 ml

Dostęp do wewnętrznej części tanka otrzymujemy po odkręceniu dolnej części parownika – części na której znajdują się otwory służące jako wloty powietrza. Mamy wtedy możliwość wymiany/instalacji zespołu grzewczego, wystarczy go wkręcić w dolną wewnętrzną część parownika a później dokręcić całość do górnej części parownika poprzez gwint znajdujący się na górze cewki.

W zestawie otrzymujemy dwie grzałki - preinstalowana w parowniku V8 Baby T12 0.15 Ohm, oraz V8 Baby Mesh Coil 0.15 Ohm. Poza dostępnymi w zestawie cewkami parownik jest bardzo uniwersalny i posiada całą gamę dedykowanych grzałek Baby/Big Baby, poza tym znajdziemy również zamienniki od innych producentów np. Eleaf.

Wloty powietrza umieszczone są po obu stronach parownika. Airflow jest w pełni regulowany dzięki obrotowemu pierścieniowi – wystarczy przekręcić pierścień aby dostosować przepływ powietrza pod własne preferencje.  

TFV12 Prince Baby jest idealną propozycją dla osoby początkującej, sprawdzi się również dla osoby siedzącej już dłużej w temacie. Odpowiedni dobór grzałek pozwoli nam wybrać pomiędzy smakiem a gęstszą chmurką. Ilość kompatybilnych zespołów grzewczych sprawi, że nie będziemy mieć problemu z dostępnością grzałek.

Zawartość zestawu:

- SMOK TFV12 Prince Baby Tank

- Zespół grzewczy V8 Baby-T12 0.15 Ohm.

- Zespół grzewczy V8 Baby Mesh Coil 0.15 Ohm

- Instrukcja obsługi

- Części zamienne

Parametry:

Wymiary: 23mm x 53.7mm

Materiał: Stal nierdzewna, szkło pyrex

Pojemność zbiornika: 2ml / 4.5 ml

Regulowany dolny przepływ powietrza

Konektor 510

Wymienny ustnik w standardzie 810

Dostępny w pięciu wariantach kolorystycznych:

- Matte Black

- Silver

- Gold

- Rainbow

- Red
150,00 zł

(150,00 zł szt)

Brutto

Atomizer Smok TFV12 Prince Baby - Srebrny

Kolor

Brak produktu na magazynie sklepu internetowego w tej chwili. Możliwe, że znajdziesz go w jednym z naszych sklepów stacjonarnych iSmoking: Bydgoszcz, Dębica, Gdynia, Gliwice, Kalisz, Katowice, Kraków, Łódź, Opole, Rzeszów, Sopot, Warszawa, Wrocław.

Dostępny produkt z innymi opcjami

Detale

Indeks
999000743
Marka
Oryginał
Tak
TPD
Tak
Pojemność
2ml
ean13
6940695605330

Opinie

Brak opinii dla tego produktu. Napisz swoją!