Atomizer Oumier Wasp Nano Rta - Srebrny

Atomizer Oumier Wasp Nano Rta - Srebrny

140,00 zł
Kolor
Brak produktu na magazynie sklepu internetowego w tej chwili. Możliwe, że znajdziesz go w jednym z naszych sklepów stacjonarnych iSmoking: Bydgoszcz, Dębica, Gdynia, Gliwice, Kalisz, Katowice, Kraków, Łódź, Opole, Rzeszów, Sopot, Warszawa, Wrocław.
Dostępny produkt z innymi opcjami

Dostępność produktu

Dostępność wg. Wariantu Ilość
Kolor Czarny
Magazyn Glowny brak
Kolor Złoty
Magazyn Glowny jest
Kolor Rainbow
Magazyn Glowny jest
Kolor Srebrny
Magazyn Glowny mało

Wasp Nano RTA czyli małe jest piękne. Jeden z trzech parowników marki Oumier z serii Nano w której skład wchodzą trzy rodzaje parowników: RDA, RTA i RDTA.
Jeśli poszukujesz czegoś niewielkiego a jednocześnie cenisz sobie bogate doznania smakowe to Wasp RTA będzie dla Ciebie idealnym wyborem.
Jak wskazuje nazwa samego parownika – mamy tutaj do czynienia ze sprzętem niewielkich rozmiarów, bardzo kompaktowym. Zbudowany jest ze stali nierdzewnej i tworzywa sztucznego (górny cap), gwint 510, całość ma wymiary zaledwie 23mm x 35mm. Z racji rozmiarów jest to parownik przystosowany pod pojedynczą cewkę.
Pod tulejką zbiornika znajduje się przekręcany pierścień służący do regulacji przepływu powietrza. Wasp oferuje dość bogaty airflow który otwarty maksymalnie pozwala nam wręcz nim oddychać.
Optymalne ustawienie to około połowa otwartego wlotu powietrza – uzyskujemy wtedy bogatszy smak. Nie zaleca się zamykać całkiem airflow ponieważ grzałka otrzymuje zbyt mało powietrza przez co łatwiej przypalić watę bądź samą grzałkę.
Zbiornik na płyn mieści 2ml liquidu. Parownik zalewany jest od góry po odkręceniu górnego capa który służy nam również za drip tip – po odkręceniu mamy dostęp do dwóch otworów dzięki którym wygodnie napełnimy zbiornik. To rozwiązanie sprawia, że ustnik jest zintegrowany i do Wasp Nano nie dobierzemy innego drip tipa.
Deck prosty niczym w wersji RDA. Z racji niewielkiej ilości miejsca na grzałki zaleca się używanie rozmiaru 2.5mm jednakże odpowiednio przygotowany setup pozwoli używać również rozmiaru 3mm.
Posty w które wchodzą grzałki posiadają krawędzie dzięki którym cewki nie wypadają w trakcie dokręcania śrubek. Watę należy dociąć mniej więcej tak aby pokrywała się ze średnicą samego parownika, najlepiej pozostawić sobie minimalnie więcej aby w razie potrzeby móc dociąć gdyby okazało się, że podczas umieszczania waty w zbiorniku jest jej za dużo.
Jeśli poszukujesz czegoś niewielkiego a jednocześnie cenisz sobie bogate doznania smakowe to Wasp RTA będzie dla Ciebie idealnym wyborem.
Parametry:
Wymiary: 23mm x 35mm
Gwint: 510
Podwójny boczny wlot powietrza
Pojemność: 2ml
Dostępny w czterech wariantach kolorystycznych:
- Black
- Silver
- Gold
- Rainbow
Zawartość zestawu:
- Wasp Nano RTA
- Części zamienne
- Wata
- Grzałka
- Instrukcja obsługi
Oumier
999002926
Wymiary
23 x 35 mm
Oryginał
Tak
Pojemność
2ml
TPD
Tak

Specyficzne kody

ean13
3515005885684
chat Komentarze (1)
Oceń