Aromat Nasty Juice Wicked Haze 30ml

Aromat Nasty Juice Wicked Haze 30ml

50,00 zł
Brak produktu na magazynie sklepu internetowego w tej chwili. Możliwe, że znajdziesz go w jednym z naszych sklepów stacjonarnych iSmoking: Bydgoszcz, Dębica, Gdynia, Gliwice, Kalisz, Katowice, Kraków, Łódź, Opole, Rzeszów, Sopot, Warszawa, Wrocław.
Obecnie brak na stanie

Aromat Nasty Juice Wicked Haze
Zapach:
Po otwarciu butelki od razu wyczuwalny jest zapach słodkiej czarnej porzeczki z dodatkiem świeżej lemoniady. Specyfikacja:
Smak – czarna porzeczka z dodatkiem lemoniady Pojemność butelki: 30 ml, Płynu w butelce: 30 ml, Butelka plastikowa, Zamknięcie butelki z zabezpieczeniem przed dziećmi,
Produkcja aromatów Nasty Juice oparta jest na glikolu, glicerynie oraz mocno skoncentrowanym aromacie, tak aby rozcieńczyć go w 100ml neutralnej bazy.
Aromaty z serii Nasty Juice zlewane są do 30 ml plastikowych butelek. Płyn w nich zawarty należy rozcieńczyć, aby móc z niego korzystać. Sugerowane dozowanie przez producenta to 100%, czyli 30 ml aromatu na 100ml bazy. Całość należy porządnie wstrząsnąć przed użyciem.
* Wapowanie samego aromatu jest możliwe, ale nie powinniśmy tego robić. Takie praktyki źle wpłyną na nasz sprzęt, a przede wszystkim nasze zdrowie. Dzieje się tak poprzez zbyt wysokie stężenie substancji odpowiedzialnych za smak.
Nasty Juice jest bardzo znaną malezyjską marką. Firma jest jednym z największych producentów liquidów, premixów oraz aromatów.
Nasty Juice
999002455
Pojemność
30ml
Najtaniej w Polsce
Tak
Oryginał
Tak
chat Komentarze (0)