Tytonie do shishy i fajki wodnej - Najlepsze ceny i opinie - Sklep iSmoking

Shisha

Tytoń do shishy, czyli tytoń do fajek wodnych, to rzecz dość specyficzna. Musi on zostać przygotowany w określony sposób, aby z łatwością dało się go palić z fajki wodnej i by jego smak zadowalał osoby, które lubią taki sposób jego palenia.

Tytoń do shishy

Tytoń do shishy jest mieszanką takich składników jak tytoń szlachetny, przeróżne aromaty nadające smaku, ale także melasy oraz gliceryny. Cena tego produktu jest zazwyczaj spowodowana zastosowaniem aromatu smakowego, który jest najdroższym składnikiem tytoniu do fajki wodnej. Każda firma produkująca taki produkt ma jednak określone przez siebie wytyczne, więc skład poszczególnych mieszanek będzie różnił się w zależności od marki. Tytoń można podzielić na dwa rodzaje: smakowy i naturalny. Ten drugi cieszy się popularnością w krajach, gdzie palenie fajki wodnej to tradycja. Natomiast smakowe mieszanki częściej znajdziemy w sklepach europejskich czy amerykańskich. Wysokiej jakości tytoń smakowy do fajki wodnej znajdziesz w ofercie naszego sklepu.  

Asortyment naszego sklepu – tytoń do shishy

Nasz sklep oferuje tytoń fajkowy marki TABOO, który jest połączeniem tytoniu Virginia i aromatycznej melasy o bardzo ciekawym zapachu oraz smaku. Cały skład mieszanki został bardzo skrupulatnie wybrany, by trafić w gusta nawet najbardziej wymagających konsumentów i spełniać wszystkie ich oczekiwania. Mamy więc w ofercie dla Ciebie takie smaki jak mięta z jagodą, cola z limonką, dwa jabłka, mięta z granatem i wiele innych, czy to egzotycznych, czy orzechowych bądź orzeźwiających. Odpowiednia wilgotność tytoniu TABOO sprawia, że jego smak, zapach i delikatność dymu z pewnością Cię usatysfakcjonują. Jeśli jesteś miłośnikiem palenia shishy, to z pewnością warto przetestować tytoń w wielu smakach i aromatach, mniej lub bardziej intensywnych. Dzięki temu wybierzesz produkt, który Ci odpowiada. Producenci skupiają się na klasycznych, naturalnych aromatach owocowych, by trafić w gust każdego palacza, który z chęcią spróbuje tytoniu o słodkim, orzeźwiającym aromacie i smaku. Dodatkowym atutem tytoniu pochodzącego od sprawdzonych producentów jest to, że mieszanki posiadają odpowiednią wilgotność i świetnie się palą, produkując delikatny dym, który nie gryzie w gardło. Bez względu na to, którą markę wybierzesz, kupując w naszym sklepie, masz gwarancję najwyższej jakości, dlatego że sami jesteśmy miłośnikami wyrobów tytoniowych i jak nikt inny znamy się na produktach tego rodzaju. Dodatkowo testujemy zarówno te, które możesz kupić w naszym sklepie.

Kategoria: Shisha

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Rejestracja Nowego Konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło