Dobre tytonie papierosowe do skręcania, nabijania - Najlepsze ceny i opinie - Sklep iSmoking...

Papierosowe

Tytoń do skręcania papierosów jest ciekawą alternatywą dla tradycyjnych produktów tytoniowych kupowanych w gotowej postaci. Wiele osób wybiera to rozwiązanie ze względu na niższą cenę (po przeliczeniu na sztuki), ale też inny smak. Postanowiliśmy zatem wzbogacić naszą ofertę również o dobry tytoń papierosowy w wielu postaciach, gatunkach i smakach. Nasze produkty pochodzą z pewnego źródła. Tytoń papierosowy z akcyzą posiada potwierdzoną oryginalność, dlatego możesz mieć pewność, że charakteryzuje się on najwyższą jakością.

Zróżnicowane tytonie papierosowe

Na rynku można znaleźć wiele bardzo zróżnicowanych produktów. Szczególną popularnością od wielu lat cieszy się tytoń do skręcania aromatyzowanych papierosów z serii „Choice” marki Mac Baren. Przypominamy jednak, że ze względu na obowiązujące prawo tytonie „Choice” są sprzedawane bez aromatu – można jednak łatwo zaopatrzyć się w specjalne olejki, również dostępne w tej kategorii. Wystarczy wlać specyfik do opakowania i odczekać około 15 minut. Popularnymi smakami są np.: jabłko, mięta, wanilia, czekolada, winogrono.

Tytoń papierosowy

Warto podkreślić także, że dostępne w naszym sklepie tytonie papierosowe stanowią mieszanki różnych gatunków. Może to być tzw. blend odmian takich jak Virginia, Orient, Burley czy Kentucky. Każda z nich charakteryzuje się odmiennym smakiem – np. Virginia jest delikatnie słodkawa, Orient dodaje nuty pieprzne, natomiast Kentucky to zwykle intensywne tytonie wędzone. 

Jaki jest najlepszy tytoń papierosowy? 

Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ każdy ma swoje osobiste preferencje. W naszej ofercie znajdują się tradycyjne produkty ze słynnego gatunku Virginia, ale też bardziej intensywne, pół wędzone (halfzware) i wyjątkowo mocne tytonie do skręcania papierosów wędzone (zware). Dobrze mieć świadomość, że w tym przypadku cena często jest wyznacznikiem jakości. Przypominamy też, że poszczególne opakowania mają różną wagę – przy analizowaniu cen należy pamiętać o tym aspekcie.

Dbamy o jakość asortymentu, dlatego nawet tani tytoń papierosowy dostępny w naszym sklepie wyróżnia się jakością – może jednak zawierać więcej nierówno pociętych liści. W smaku natomiast nadal pozostanie doskonały. Sami jesteśmy miłośnikami palenia, dlatego tytoń do skręcania papierosów testujemy osobiście. Wszystkie zamówienia realizujemy najszybciej, jak to możliwe. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi produktami dostępnymi w naszym sklepie.

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Rejestracja Nowego Konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło