Tabaka - Sklep internetowy iSmoking - Najlepsza cena i opinie

Tabaki

Tabaka to jeden z popularniejszych wyrobów tytoniowych, który jest znany na całym świecie od setek lat i nadal cieszy się sporą popularnością. Występuje w wielu rodzajach i wyróżnia się interesującymi aromatami. W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości tabaki, które zostały wykonane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły.

W naszej ofercie znajdziesz  różnego rodzaju produkty. Dbamy o różnorodność, dlatego w asortymencie naszego sklepu znajduje się mocna tabaka, jak i modele słabsze czy smakowe. W każdym jednak przypadku są to modele sprawdzonego pochodzenia. 

Tabaka smakowa często jest stworzona z eukaliptusa i tytoniu. Posiadamy wersje o silnie mentolowym aromacie, jak i bardziej subtelnym.

Tabaka to mówiąc prościej sproszkowany tytoń. Warto jednak wspomnieć, że produkty tego rodzaju w sporej części są wzbogacane o dodatkowe aromaty, najczęściej miętowe. Przez to nikotyna jest wchłaniana nie przez płuca, jak to ma miejsce na przykład w przypadku papierosów, ale śluzówkę. Co ciekawe, zażywanie tabaki było stosowane przez indian długo przed pojawieniem się białego człowieka w Ameryce, natomiast w Europie pojawiła się dopiero w XVI wieku. 

Najlepsze tabaki, czyli jakie?

Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ wszystko zależy tak naprawdę od osobistych preferencji danej osoby. Najmocniejsze tabaki dla niektórych będą najlepszym wyborem, dla innych będą nieprzyswajalne. Poza samą mocą warto wspomnieć o różnych gatunkach sproszkowanego tytoniu czy o aromatach. Z tego powodu najlepsze tabaki to te, które Ci najbardziej odpowiadają. Jedynym rozwiązaniem na znalezienie ulubionego produktu jest przetestowanie kilku modeli.

W naszym sklepie znajdziesz produkty znanych i cenionych na całym świecie marek, na przykład Red Bull - tabaka bardzo popularna w Polsce. Tabaka Ozona z kolei występuje w wielu różnych wersjach, a smakowe modele są nie tylko mentolowe, ponieważ aromaty nawiązują do owoców, na przykład wiśni. Wszystkie są pakowane w niewielkie, wygodne w obsłudze pudełka. Mają one niewielkie otwory, które ułatwiają dozowanie produktu. 

Tabaki są najczęściej przyswajane poprzez wysypanie niewielkiej ilości na nadgarstek, między palcem wskazującym a kciukiem (dłoń jest skierowana w dół), a następnie wciągnięcie. 

Przypominamy, że w naszym asortymencie znajdują się nie tylko tabaki, ale wiele innych produktów (wyrobów tytoniowych, akcesoriów, yerby mate). Zapraszamy do sprawdzenia reszty naszej oferty.

Kategoria: Tabaki

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Rejestracja Nowego Konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło