Snus - Najlepsza cena i opinie - Sklep iSmoking

Snus

Wyroby tytoniowe nadal posiadają sporo miłośników i warto mieć świadomość, że nie tylko papierosy są powszechnie używane. W niniejszej kategorii znajduje się wysokiej jakości snus. Kierujemy się różnorodnością proponowanych produktów, a także profesjonalizmem w zakresie realizacji zamówień.

Snus Polska 

Niestety, mniejsza popularność tytoniowych używek, takich jak snus sprawia, że nie zawsze jest ona dostępna. Z tego powodu postanowiliśmy umieścić ją w ofercie naszego sklepu internetowego. Wyroby tytoniowe znajdujące się w niniejszej kategorii są zróżnicowane, jednak wszystkie łączy wysoka jakość. 

Zastanawiasz się, czym w ogóle jest snus? Tytoń w tym przypadku jest przyswajany w dość oryginalny sposób. Co ciekawe, używka jest bardzo popularna na północy Europy, czyli w Szwecji, Finlandii i Norwegii, natomiast w Polsce nie ma wielu odbiorców. Jest to produkt przypominający w pewien sposób tabakę, jednak w tym przypadku jest to drobna mieszanka umieszczana najczęściej w niewielkich woreczkach, które umieszcza się pod górną lub dolną wargą. Tym samym nikotyna jest wchłaniana nie przez płuca czy śluzówkę nosa, ale usta.

Snus online

Nasza oferta jest różnorodna i dotyczy wielu produktów. Posiadamy snus wysokiej jakości, który występuje w wielu smakach. Często jest to mentol, dostępny w wielu wersjach pod względem intensywności. Oferowane w Polsce rodzaje są tworzone z tzw. soli nikotynowej. 

Jaki snus wybrać? 

Snus występuje w wielu wersjach i jest dość charakterystycznym wyrobem tytoniowym. Można założyć, że bezpiecznym wyborem są wersje o średnio mocnym, mentolowym smaku. Wyróżnić można jednak wiele innych aromatów, takich jak czarna porzeczka, malina, jabłko czy truskawka.

Możesz nam zaufać!

Zaopatrujemy się w snus wyłącznie od sprawdzonych producentów i dostawców. Dzięki temu wszystkie produkty z naszej oferty są oryginalne. Przypominamy, że sami jesteśmy miłośnikami wyrobów tytoniowych, dlatego korzystamy z nich i tym możemy cały czas kontrolować jakość proponowanego asortymentu. 

Wszystkie zamówienia staramy się realizować tak szybko, jak to tylko możliwe. Jednocześnie przypominamy o tym, że w naszej ofercie znajdziesz wiele innych produktów, takich jak tytonie, fajki wodne, a także e-papierosy i olejki, akcesoria do yerba mate i nie tylko. Posiadamy oddziały w całej Polsce, dlatego możesz nas odwiedzić osobiście - pracownicy chętnie pomogą Ci podczas zakupów.

Kategoria: Snus

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Rejestracja Nowego Konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło