Cygaretki smakowe - Najlepsza cena i opinie - Sklep iSmoking...

Cygaretki

Cygaretki są częstym wyborem miłośników wyrobów tytoniowych, ale też osób, które nie są palaczami, ale lubią od czasu do czasu spróbować nowych i smaków. Z tego powodu postanowiliśmy umieścić w naszej ofercie dobre cygaretki, które wyróżniają się wysoką jakością i zróżnicowaniem.

Najlepsze cygaretki - czyli jakie?

Najlepsze cygaretki, to przede wszystkim te, które są najbardziej przyjemne w paleniu dla konkretnej osoby. Nie da się określić jednego produktu mianem najlepszego. Co więcej, zróżnicowanie wyrobów na rynku tym bardziej to potwierdza. Mianowicie, posiadamy na przykład smakowe cygaretki (np. waniliowe), ale też naturalne, wykonane w różnych zakątkach świata i z różnych odmian tytoniu. 

Dla zwiększenia komfortu palenia, w przypadku niektórych modeli cygaretki zostały wyposażone w tradycyjne filtry lub charakterystyczne, drewniane ustniki. Dzięki temu praktycznie znika prawdopodobieństwa dostania się tytoniu do ust. To nie wszystko, ponieważ dzięki tym elementom dym podlega ochłodzeniu, dlatego jest bardziej delikatny dla układu oddechowego.

Można powiedzieć, że cygaretki to papierosy i cygara w jednym produkcie. Mianowicie, posiadają znacznie mniejszy rozmiar od tradycyjnych cygar i często mają filtr, a jednak są zawijane w liście tytoniowe i mają bardziej intensywny smak oraz większą moc. Warto wspomnieć, że cygaretki zazwyczaj zawierają około 3 g tytoniu, natomiast jeden papieros ma mniej, niż 1 g.

Oczywiście, cygaretki z filtrem czy bez posiadają różne rozmiary. Ze względu na to, niektóre modele mogą się palić nawet około godzinę. 

Cygaretki smakowe - ciekawy prezent dla palacza

Jeśli znasz osoby palące, to np. cygaretki waniliowe mogą być ciekawym pomysłem na upominek, ponieważ sam proces palenia (zależnie od modelu) może być inny, niż w przypadku papierosów. Co więcej, aromatyzowane modele wyróżniają się swoim smakiem i mogą być interesującym urozmaiceniem.

Nasze cygaretki występują w różnych rodzajach - producenci korzystają ze zróżnicowanych liści tytoniu, a same paczki mogą zawierać 2, a nawet 10 sztuk. 

Sprawdź resztę naszej oferty

Posiadamy w ofercie nie tylko cygaretki, ale też cygara, tabaki, tytonie fajkowe i papierosowe, ale również e-papierosy, akcesoria do fajki wodnej oraz same shishe, yerby mate, bonga i wiele więcej. Wszystkie zamówienia realizujemy tak szybko, jak to możliwe. Posiadamy również wiele punktów stacjonarnych w całej Polsce. 

Kategoria: Cygaretki

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Rejestracja Nowego Konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło