Dobre Cygara - Najlepsza cena i opinie - Sklep iSmoking

Cygara

Cygara nadal mają wielu swoich wyznawców, którzy uwielbiają skomplikowane nuty smakowe i intensywność tych produktów. Nie bez powodu są uznawane za najbardziej prestiżowe - proces ich produkcji jest skomplikowany i wymaga odpowiednich warunków, jak i umiejętności. W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie dobre cygara. Sklep posiada też przydatne akcesoria.

Najlepsze cygara, czyli jakie?

Znajdziesz u nas dobre cygara pewnego pochodzenia, które sprawdzą się zarówno w przypadku początkujących palaczy tych wyrobów, jak i doświadczonych koneserów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że uda Ci się wybrać produkt wysokiej jakości. 

Nasz asortyment jest przede wszystkim zróżnicowany, w sklepie możesz się zaopatrzyć w cygara wykonane z różnych gatunków tytoniu, a także cechujące się różnymi sposobami produkcji. Pochodzą z wielu zakątków świata, miejsc znanych z idealnych warunków do upraw nicotiana tabacum. 

Cygaro na prezent

Jeśli znasz osobę palącą i szukasz ciekawego upominku, to cygaro na prezent będzie idealnym pomysłem. Jest to wyrób prestiżowy i elegancki. Co więcej, produkty z naszej oferty są pakowane w estetycznie wykonane tuby. Warto w tym miejscu wspomnieć, że to dosyć istotna sprawa - dobrze zapakowane cygara dłużej zachowują swoją właściwą wilgotność. W przeciwnym wypadku może dojść do wysuszenia, co pogorszy smak i samą przyjemność palenia.

Jak zapalić cygaro? 

Warto mieć świadomość, że dobre cygara należy zapalać inaczej niż znacznie bardziej popularne papierosy. Na samym jednak początku powinno się obciąć kapturek, w czym pomogą specjalne obcinaczki, jednak można sobie poradzić ostrym nożykiem. 

Przede wszystkim warto zaopatrzyć się w dobre akcesorium do odpalania. Niestety proste zapalniczki gazowe czy benzynowe nie są dobrym wyborem, ponieważ spalane medium (benzyna i gaz) mogą negatywnie wpływać na smak produktu. Poleca się na przykład użycie specjalnych, długich zapałek. Co istotne, powinna ona płonąć przez chwilę, żeby przez przypadek siarka nie wpłynęła na tytoń. Cygaro najlepiej trzymać nad płomieniem i podpalać równomiernie. Pomóc może dmuchanie w stopę (podpalaną końcówkę). 

Wybierz nasz sklep! Cygara dobrej jakości i inne akcesoria

Przypominamy, że posiadamy w ofercie nie tylko dobre cygara, ale też akcesoria pokroju obcinaczek i wiele więcej. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Wszystkie zamówienia staramy się realizować w możliwie najszybszym tempie.

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Rejestracja Nowego Konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło