One Up Rivals Sour Belts 80ml Premix

One Up Rivals Sour Belts 80ml

70,00 zł
Brak produktu na magazynie sklepu internetowego w tej chwili. Możliwe, że znajdziesz go w jednym z naszych sklepów stacjonarnych iSmoking: Bydgoszcz, Dębica, Gdynia, Gliwice, Kalisz, Katowice, Kraków, Łódź, Opole, Rzeszów, Sopot, Warszawa, Wrocław.
Obecnie brak na stanie

One Up – Sour Belts 80/100ml Zapach: One Up – Sour Belts posiada zapach klasycznych ciągnących się kwaśnych żelków o smaku jabłka i truskawki. Kwaskowatość wyczuwalna już na poziomie samego zapachu, wyczuwalna również delikatna słodycz. Smak: Na pierwszym planie smak słodkich żelków jabłkowo-truskawkowych. Jabłko jako owoc dominujący w tej mieszance spycha truskawkę na dalszy plan która służy jako delikatna otoczka wokół pozostałych smaków które można tutaj wyczuć. Kwaskowatość zaczyna się w momencie wypuszczania pary, One Up – Sour Belts jest wyraźnie kwaśny, jednocześnie odpowiednio stonowany. - Smak – Kwaśne żelki o smaku jabłka i truskawki - Pojemność – 80/100ml - Butelka Plastikowa z zabezpieczeniem przed dziećmi - VG/PG – 70/30 Premix wyprodukowany przez One Up Vapor w Stanach Zjednoczonych. Dolewając do płynu 2 shoty nikotynowe 18mg/ml – otrzymamy liquid o mocy około 3mg
Dolewając do płynu 2 shoty nikotynowe 9mg/ml – otrzymamy liquid o mocy około 1,5mg *Wapowanie samego skoncentrowanego liquidu beznikotynowego jest możliwe, ale smak może być zbyt intensywny dlatego chcąc uzyskać liquid o mocy 0mg zaleca się uzupełnić butelkę bazą 0mg.
One Up Vapor
999004841
Pojemność
80ml
chat Komentarze (0)