Nasty Juice Asap Grape Nic Salt 20mg - 10ml

Nasty Juice Asap Grape Nic Salt 20mg - 10ml


Nasty Juice Salt Nicotine Asap Grape

Zapach:

Nasty Juice Salt Nicotine Asap Grape charakteryzuje się bardzo intensywnym i słodkim zapachem świeżego winogrona. Bardzo dobrze odczuwalny owoc, zapach może wydawać się lekko kwaśny.

Smak:

Nasty Juice Salt Nicotine Asap Grape bardzo orzeźwiający, słodko-kwaśny i to przepyszne winogrono, tym właśnie wyróżniają się Malezyjskie płyny. Idealny liquid na upalne dni.

Specyfikacja:

Smak - Winogrono

Pojemność butelki: 10ml,

Płynu w butelce: 10ml,

Butelka plastikowa,

Zamknięcie butelki z zabezpieczeniem przed dziećmi,

Baza: 50% Glikol 50% Gliceryna,

Sól nikotynowa 20 mg,

Produkcja Nasty Salt oparta jest na glicerynie, glikolu i aromacie pochodzenia Malezyjskiego, gdzie kraj ten w świecie Vape jest znany z wysokiej jakości aromatów.

Płyny z serii Nasty Salt są zlewane do 10ml butelek wykonanych z tworzywa sztucznego. Na jeden mililitr liquidu przypada 20mg nikotyny. Sugeruje się korzystanie z nich w podach oraz parownikach typu MTL. W sprzętach RDA, RDTA czy RTA nikotyna może być zdecydowanie bardziej odczuwalna.

Nasty Juice jest znaną marką na całym świecie Vape, słynie z płynów najwyższej jakości, poza tym produkuje swoją odzież i akcesoria


15,99 zł

(15,99 zł szt.)

Brutto

Nasty Juice Asap Grape 10ML Nic Salt 20mg

Smak

Ze wzgledu na "Ustawę o ochronie zdrowia..." nie możemy sprzedawać tego produktu przez internet. Zapraszamy do naszych sklepach stacjonarnych iSmoking: Bydgoszcz, Dębica, Gdynia, Gliwice, Kalisz, Katowice, Kraków, Łódź, Opole, Rzeszów, Sopot, Warszawa, Wrocław.

Dostępne

 

Bezpieczne zakupy

 

Szybka wysyłka. Wysyłamy towar tego samego lub następnego dnia od momentu złożenia zamówienia.

 

14 dni na zwrot towaru. Masz prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny.

Detale

Indeks
999005485
Marka
Pojemność
10ml
moc
20mg
ean13
5060656820457

Opinie

Brak opinii dla tego produktu. Napisz swoją!