• Nav noliktavā
Waporyzator Snoop Dogg - Zestaw Do Ziół

Waporyzator Snoop Dogg - Zestaw Do Ziół

Waporyzator Snoop Dogg - Zestaw Do Ziół

Dostępność: Nav noliktavā
130,00 zł

(130,00 zł szt)

AR PVN
Daudzums

Produkt Archiwalny

Apraksts

Vaporizer jest to urządzenie do inhalacji suszem roślinnym, dzięki niemu zadbasz o swoje zdrowie. Urządzenie przeznaczone jest tylko i wyłącznie do inhalacji specjalnie przeznaczonymi do tego ziołami. Urządzenie podgrzewa susz roślinny do temperatury około 220 °C. . Podczas palenia w sposób tradycyjny np. z bonga lub skręta wydziela się duża ilość szkodliwych dla organizmu substancji smolistych i toksyn stanowiących około 80-90% dymu - korzystając z waporyzatora zadbasz o swoje zdrowie i płuca ponieważ podczas vaporyzacji odparowywane są jedynie aktywne substancje zawarte w roślinie.

Sposób użycia:

Do szklanej komory wkładamy susz , nie powinien być on zbyt mocno ubity aby zapewnić odpowiedni przepływ powietrza. Następnie nakładamy stalową tulejkę, dokręcamy baterię i sprzęt jest już gotowy do użycia . Przed pierwszym użyciem zaleca się naładować do pełna baterię. Waporyzator włącza się i wyłącza 5-klikiem. Zalecana jest powolna inhalacja w celu uzyskania lepszych efektów.  Grzałki są częścią eksploatacyjną vaporizera i ulegają zużyciu.

W zestawie:

1 x Bateria Snoop Dogg G Pen.(510 snoop dogg thread)

- 1 x Atomizer Snoop Dogg G Pen Herbal.

- 1 x Ładowarka USB

- 1 wycior.

- G Tool - przyrząd do nabijania suszu i rozdrabniania suszu

- instrukcja obsługi

-Certyfikaty: CE, RoHS

PRZYKŁADOWE INHALACJE :

Eukaliptus:150°C do 200°C Potężne działanie antyseptyczne, na kaszel i przeziębienie, ból gardła.

Goździki:125°C do 150°C Właściwościantyseptyczne, antybakteryjne, przeciwwirusowe. Działa również wykrztuśnie i oczyszcza z nadmiaru śluzu (katar, zapalenie oskrzeli).

Rumianek:100°C do 125°C Właściwości przeciwzapalne, rozkurczające, uspokajający, łagodzi nerwowość, depresje i bóle głowy.

Lawenda:100°C do 125°C Działania przeciwdepresyjne, antyseptycznie i antybakteryjne, stymuluje przepływ krwi. Zmniejsza bóle głowy.

Melisa:142°C Właściwości uspokajające, zmniejsza bezsenność i stany lękowe, pomaga w depresji oraz nerwicy, stosowana w bólach głowy i zespole przewlekłego zmęczenia

Mięta pieprzowa:100°C do 150°C Właściwości: zwiększa pocenie się, antyseptyczne.

Szałwia:125°C do 150°C Właściwości antyseptyczne, zmniejsza pocenie się, działa wykrztuśnie – ułatwia oczyszczenie oskrzeli z zalegającej w nich wydzieliny.

Produkta detaļas
999003090

Specifiskas norādes

Jauns
Reviews

Write your review

Waporyzator Snoop Dogg - Zestaw Do Ziół

Waporyzator Snoop Dogg - Zestaw Do Ziół

Write your review

  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password