• Nav noliktavā
RAW Regular+ Filtry

RAW Regular+ Filtry

Bletki RAW Regular+ Filtry

Dostępność: Nav noliktavā
4,99 zł

(4,99 zł szt)

AR PVN
Apraksts

W 1993 roku, po sprzedaży całego swojego majątku, Josh Kesselman był w stanie założyć mały sklep dla palaczy Knuckleheads w Gainesville na Florydzie, który importował specjalistyczne bibułki papierowe z Europy i sprzedawał akcesoria do palenia. 

Później w tym samym roku Kesselman przeniósł się do Arizony, aby założyć firmę zajmującą się dostawami i dystrybucją wyrobów tytoniowych o nazwie HBI. W 1997 roku firma się rozwijała.

Kesselman spotkał się z właścicielem starej fabryki papieru zwijanego w hiszpańskim regionie Alcoy , który chciał tworzyć i sprzedawać nowe produkty. 

Kesselman dołączył i później opracował dwie marki, Juicy Jay's , które były papierami smakowymi, oraz Elements, który jest podobny do papierów ryżowych. W 2004 roku Kesselman zainwestował 1 milion dolarów w dostawcę naturalnego, nieprzetworzonego i niebielonego włókna konopnego, które może być sprzedawane jako papier „wegański”. Koncepcja odniosła sukces i RAW jako pierwsza firma zaoferowała papiery „wegańskie”. W 2005 roku RAW rozpoczął masową produkcję. RAW (bibułki)

RAW Regular + filtry to propozycja od Marki Raw na której składają sie cienkie bletki które są krótkie oraz specjalne kawałkami papieru do wykonania filtrów, bletki są cienkie i mają charakterystyczny kolor ciemnego beżu .Na każdej bibułce jest nołożona cienka warstwa gumy arabskiej, po jej zmoczeniu skręcenie tytoniu będzie niesamowicie łatwe oraz estetyczne. papierki do filtrów zostały wykonane z nieco grubszego materiału co pozwala na łatwiejsze dopasowanie filterka pod potrzeby użytkownika.


Produkta detaļas
Raw
9.3.2.2.035

Specifiskas norādes

Jauns
Reviews

Write your review

RAW Regular+ Filtry

Bletki RAW Regular+ Filtry

Write your review

Sklep
Ilość
Bydgoszcz
10
Dębica
6
Gdynia
22
Katowice
10
Kraków
9
Opole
11
Ostrowiec Świętokrzyski
12
Piotrków Trybunalski
8
Toruń
15
Warszawa Centrum
24
Warszawa Ursynów
5
Warszawa Włochy
1
Wrocław
4
Łódź
14
  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Or Reset password