MASCOTTE Original

  MASCOTTE Original

  Bletki MASCOTTE Original

  Dostępność: Dostępne
  2,50 zł

  (2,50 zł szt)

  AR PVN
  Apraksts

  Historia marki Mascotte sięga do czasów po zakończeniu drugiej wojny światowej gdy brakowało bibułek papierosowych, a import był zabroniony lub ograniczony.
  Właściciel firmy Mignot & de Block, która do tej pory produkowała wyroby tytoniowe, głównie cygara, zaczął wytwarzać bibułki z papieru na którym drukowano wtedy Biblię w Limburgu. Następnie przez wiele lat bibułki były ulepszane i rozwijane przez tą holenderską firmę, do tego stopnia, że Mascotte stało się najlepszą i najbardziej rozpoznawalną marką produkującą akcesoria dla palaczy w Holandii, a później i na całym świecie.
  Siedziba firmy po dziś dzień mieści się w Eidhoven, a zakłady produkcji powstały także we Francji, Anglii i innych państwach w całej Europie.
  W Polsce produkty Mascotte obecne są na rynku już od ponad 25 lat i wciąż cieszą się niesłabnącą popularnością wśród koneserów wyrobów tytoniowych.

  Bibułki Mascotte Original to najstarszy wyrób tej marki, produkowane są nieprzerwanie od 1944 roku, początkowo sprzedawane były pod nazwą Mascotte Gomme.  

  Original stworzone zostały ze 100% naturalnych składników: włókien roślinnych, gumy arabskiej i krystalicznie czystej wody. Bibułki cechują się elastycznością, papierem
  średniej grubości (20 g/m2), oraz są łatwe do zwijania. Znakiem szczególnym jest laserowa perforacja, która sprawia, że palą się regularnie i odróżniają od innych tego typu produktów.

  Polecamy także filtry, gilzy, bibułki z tipami oraz bibułki innych rozmiarów marki Mascotte dostępne w naszej ofercie.

  Produkta detaļas
  Mascotte
  4.4.045
  27 vienības:

  Specifiskas norādes

  Jauns
  Reviews

  Write your review

  MASCOTTE Original

  Bletki MASCOTTE Original

  Write your review

  Sklep
  Ilość
  Bydgoszcz
  5
  Dębica
  2
  Gdynia
  41
  Katowice
  2
  Kraków
  5
  Opole
  6
  Ostrowiec Świętokrzyski
  22
  Piotrków Trybunalski
  6
  Toruń
  6
  Warszawa Centrum
  46
  Warszawa Ursynów
  52
  Warszawa Włochy
  27
  Wrocław
  2
  Łódź
  7
  • Register

  New Account Register

  Already have an account?
  Log in instead Or Reset password