Pod Voopoo Drag Nano Zestaw

Pod Voopoo Drag Nano Zestaw

Dostępność: Dostępne

zestaw do e-papierosa

109,00 zł

(109,00 zł szt.)

Brutto
Kolor
Ilość

Opis

Najmniejsze urządzenie marki Voopoo które wyglądem mocno nawiązuje do swoich starszych i większych „braci”. Samo urządzenie wygląda jak miniaturowa wersja Drag Platinum, z wyjątkiem samych przycisków i wyświetlacza których w Nano nie uświadczymy. Z racji braku przycisku „fire” urządzenie działa na zasadzie kontroli przepływu powietrza.   Bardzo kompaktowe wymiary które wynoszą 54.5mm x 35mm x 11mm sprawiają, że urządzenie zmieści się w każdą kieszeń, dodatkowo pomyślano również o miejscu na smycz dzięki której można nosić ze sobą urządzenie na szyi (smycz ze stali nierdzewnej znajdziemy w fabrycznym zestawie) Na górnej ściance urządzenia znajdziemy miejsce na kartridż oraz mocowanie na smycz. Front urządzenia to panel wykonany z żywicy, z tyłu natomiast stylowe logo całej serii Drag.  Na jednym z boków poda znajduje się dioda informująca o poziomie naładowania akumulatora. 

Oznaczenia kolorystyczne: - Zielony – 100%-61% baterii - Niebieski – 60%-21% baterii - Czerwony – 20%-0% baterii

Drag Nano napędzany jest przez Gene Chip znany z innych urządzeń Voopoo. Producent deklaruje, że zastosowany chip ma za zadanie poprawić jakościowo doznania smakowe odpowiednio rozkładając moc podawaną na grzałkę. Urządzenie mimo swoich mikroskopijnych rozmiarów posiada pojemną baterię 750 mAh gdzie producent deklaruje zużycie liquidu na jednym naładowaniu baterii wynoszące około 2.5ml. Producent w zestawie oferuje nam jeden kartridż o pojemności 1ml z wbudowaną grzałką 1.8 Ohm, zastosowana grzałka sugeruje nam, ze mamy do czynienia z podem do palenia typu MTL (usta-płuca).  Kartridże są wymienne, montuje się je w prosty sposób wkładając kartridż w poda w pozycji pionowej, to samo z wyciąganiem – pionowo w górę. Napełniane są natomiast po ściągnięciu ustnika z górnej części kartridża.  Drag Mini posiada szereg zabezpieczeń, między innymi ochronę przed nadmiernym rozładowaniem akumulatora, aby użytkownik mógł korzystać ze swojego poda w bezpieczny sposób. 

Parametry: Wymiary: 54.5mm x 35mm x 11mm Waga: 55g Materiał: Stop cynku i aluminium, żywica Pojemność akumulatora: 750 mAh Napięcie wyjściowe: 3.2V – 4.2V Pojemność kartridża: 1ml Gene-chip  Szereg zabezpieczeń

Dostępne kolory: - Aurora - Nebulas Blue - Ink - Tidal - Fiesta - Ceilon Yellow - Klein Blue

Zawartość zestawu: - Voopoo Drag Nano - Kartridż 1ml z grzałką 1.8 Ohm - Smycz - Kabel USB - Instrukcja obsługi

Szczegóły produktu

999002930
2019-06-25

Informacje

Oryginał
Tak
Pojemność
1ml
TPD
Tak
Pojemność baterii
750mAh
Wymiary
54.5 x 35 x 11 mm
Napięcie ładowania
5 V / 0,5 A
Napięcie wyjściowe
3.2-4.2V

Specyficzne informacje

ean13
6970810468915
Nowy produkt

Opinie

Opinie

Opinie

Oceń 

Syeye

Dobrze

Oceń 

Syeye

Dobrze

Napisz swoją opinię

Pod Voopoo Drag Nano Zestaw

zestaw do e-papierosa

Napisz swoją opinię

  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password