Pod Smok Novo 2 Kit

  POD SMOK Novo 2 Kit

  POD SMOK Novo 2 Kit - Purple Shell

  Dostępność: Obecnie brak na stanie
  119,00 zł

  (119,00 zł szt.)

  Brutto
  Kolor
  Opis
  Mały, elegancki i dyskretny. SMOK Novo 2, następna wersja popularnego poda Novo, z szeregiem poprawek sprawiających, że jest to produkt jeszcze bardziej przystępny użytkownikowi.  Novo 2 jest podem bardzo kompaktowym o wymiarach wynoszących zaledwie 88.3x24.5x14.5mm, o wadze 43 gram. Sama bryła urządzenia została zaoblona, całość trzyma się bardzo wygodnie w dłoni, w kieszeni zajmuje tyle miejsca co zapalniczka. 
  Urządzenie wykonane zostało z wytrzymałego tworzywa sztucznego wzbogaconego aluminiową ramką. Na spodzie urządzenia znajduje się wejście do ładowania micro USB. Nie uświadczymy tutaj żadnych przycisków, nie posiada klasycznego „fire” - Novo 2 działa na zasadzie kontroli przepływu powietrza, automatycznie reaguje na vapowanie. 
  Całość zasilana jest wbudowanym akumulatorem o pojemności 800 mAh. Czas ładowania wynosi około godzinę czasu do pełnego naładowania, bateria wedle producenta pozwala nam na około 200 chmurek zanim przyjdzie nam naładować nasze urządzenie ponownie. 
  Novo 2 obsługuje pody-kardridże w swoim własnym systemie Novo które są kompatybilne zarówno z pierwszą wersją urządzenia jak i opisywaną Novo 2. Kardridże posiadają wbudowane grzałki, wymiana grzałki równa się tym samym z wymianą całego kardridża.  Producent oferuje w zestawie pody z grzałkami Mesh 1.0 Ohm, oraz DC 1.4 Ohm MTL co oznacza, że produkt nadaje się również dla zwolenników bardziej klasycznego palenia typu usta-płuca.  Kardridże są wykonane z tworzywa sztucznego z płasko zakończonym ustnikiem. Montowane są w urządzeniu na „wcisk”, po wyciągnięciu kardridża możemy napełnić go płynem po ściągnięciu gumowej zaślepki znajdującej się z bocznej strony kardridża. Należy pamiętać aby po napełnieniu zbiornika odczekać parę minut (najlepiej 5-10 minut) aby wata na grzałce dobrze przesiąkła liquidem. 
  Novo 2 został poprawiony względem swojej poprzedniej wersji – ulepszony airflow system dla lepszego przepływu powietrza. Dodano również dodatkowe rowki wokół pina zasilającego łączącego poda z kardridżem – w razie nieoczekiwanego wycieku płynu zbierze się on w jednym miejscu tym samym czyniąc proces czyszczenia dużo łatwiejszym. 
  Dostępny w wielu wersjach kolorystycznych.
  Specyfikacja: Wymiary: 8.3x24.5x14.5mm Waga: 43g Pojemność akumulatora: 800 mAh Prąd wejściowy: 3.3V-4.2V Moc wyjściowa: 6-25W Natężenie podczas ładowania: max 0.55A Pojemność kardridża: 2ml Zabezpieczenia:  - odcięcie zasilania po 8 sekundach ciągłego użycia - zabezpieczenie przed nadmiernym rozładowaniem akumulatora

  Zawartość zestawu: - SMOK Novo 2 Pod - Kardridż z grzałką Mesh 1.0 Ohm - Kardridż z grzałką DC 1.4 Ohm MTL - Kabel micro USB - Instrukcja obsługi
  Szczegóły produktu
  SMOK
  999004746
  2019-11-05

  Informacje

  Producent
  SMOK
  Oryginał
  Tak
  Pojemność
  2ml
  TPD
  Tak
  Pojemność baterii
  800mAh

  Specyficzne informacje

  ean13
  5907486808364
  Nowy produkt
  Komentarze

  Napisz swoją opinię

  POD SMOK Novo 2 Kit

  POD SMOK Novo 2 Kit - Purple Shell

  Napisz swoją opinię

  Sklep
  Ilość

  Kolor Purple Shell

  Kolor 7 Kolorów

  Dębica
  1

  Kolor Czarno-Biały

  Kolor Niebiesko-brązowy

  Kolor Tiffany Blue Shell

  Kolor Enjoy

  Dębica
  1
  Gliwice
  2

  Kolor Gold Shell

  Kolor I love vaping

  Wrocław
  1

  Kolor Vape

  Kolor Yellow & Purple

  Gliwice
  1

  Możesz ci się spodobać

  • Zarejestruj się

  Rejestracja Nowego Konta

  Masz już konto?
  Zaloguj się Lub Zresetuj hasło