Pod Smok Novo 2 Kit

POD SMOK Novo 2 Kit

Dostępność: Obecnie brak na stanie

POD SMOK Novo 2 Kit - Purple Shell

119,00 zł

(119,00 zł szt.)

Brutto
Kolor
Ilość

Opis

Mały, elegancki i dyskretny. SMOK Novo 2, następna wersja popularnego poda Novo, z szeregiem poprawek sprawiających, że jest to produkt jeszcze bardziej przystępny użytkownikowi.  Novo 2 jest podem bardzo kompaktowym o wymiarach wynoszących zaledwie 88.3x24.5x14.5mm, o wadze 43 gram. Sama bryła urządzenia została zaoblona, całość trzyma się bardzo wygodnie w dłoni, w kieszeni zajmuje tyle miejsca co zapalniczka. 
Urządzenie wykonane zostało z wytrzymałego tworzywa sztucznego wzbogaconego aluminiową ramką. Na spodzie urządzenia znajduje się wejście do ładowania micro USB. Nie uświadczymy tutaj żadnych przycisków, nie posiada klasycznego „fire” - Novo 2 działa na zasadzie kontroli przepływu powietrza, automatycznie reaguje na vapowanie. 
Całość zasilana jest wbudowanym akumulatorem o pojemności 800 mAh. Czas ładowania wynosi około godzinę czasu do pełnego naładowania, bateria wedle producenta pozwala nam na około 200 chmurek zanim przyjdzie nam naładować nasze urządzenie ponownie. 
Novo 2 obsługuje pody-kardridże w swoim własnym systemie Novo które są kompatybilne zarówno z pierwszą wersją urządzenia jak i opisywaną Novo 2. Kardridże posiadają wbudowane grzałki, wymiana grzałki równa się tym samym z wymianą całego kardridża.  Producent oferuje w zestawie pody z grzałkami Mesh 1.0 Ohm, oraz DC 1.4 Ohm MTL co oznacza, że produkt nadaje się również dla zwolenników bardziej klasycznego palenia typu usta-płuca.  Kardridże są wykonane z tworzywa sztucznego z płasko zakończonym ustnikiem. Montowane są w urządzeniu na „wcisk”, po wyciągnięciu kardridża możemy napełnić go płynem po ściągnięciu gumowej zaślepki znajdującej się z bocznej strony kardridża. Należy pamiętać aby po napełnieniu zbiornika odczekać parę minut (najlepiej 5-10 minut) aby wata na grzałce dobrze przesiąkła liquidem. 
Novo 2 został poprawiony względem swojej poprzedniej wersji – ulepszony airflow system dla lepszego przepływu powietrza. Dodano również dodatkowe rowki wokół pina zasilającego łączącego poda z kardridżem – w razie nieoczekiwanego wycieku płynu zbierze się on w jednym miejscu tym samym czyniąc proces czyszczenia dużo łatwiejszym. 
Dostępny w wielu wersjach kolorystycznych.
Specyfikacja: Wymiary: 8.3x24.5x14.5mm Waga: 43g Pojemność akumulatora: 800 mAh Prąd wejściowy: 3.3V-4.2V Moc wyjściowa: 6-25W Natężenie podczas ładowania: max 0.55A Pojemność kardridża: 2ml Zabezpieczenia:  - odcięcie zasilania po 8 sekundach ciągłego użycia - zabezpieczenie przed nadmiernym rozładowaniem akumulatora

Zawartość zestawu: - SMOK Novo 2 Pod - Kardridż z grzałką Mesh 1.0 Ohm - Kardridż z grzałką DC 1.4 Ohm MTL - Kabel micro USB - Instrukcja obsługi

Szczegóły produktu

999004746
2019-11-05

Informacje

TPD
Tak
Pojemność baterii
800mAh
Producent
SMOK
Oryginał
Tak
Pojemność
2ml

Specyficzne informacje

ean13
6940695633487
Nowy produkt

Opinie

Opinie

Opinie

Oceń 

Podzik

Idealna alternatywa dla papierosów analogowych. Zarówno dostarcza nikotynę jak i oddaje bardzo dobrze smak. Plusem jest brak jakichkolwiek przycisków co ułatwia jego użytkowanie.

Napisz swoją opinię

POD SMOK Novo 2 Kit

POD SMOK Novo 2 Kit - Purple Shell

Napisz swoją opinię

Możesz ci się spodobać

  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password