Płyny bez nikotyny, liquidy zerówki - Najlepsza cena i opinie - Sklep iSmoking

Płyny beznikotynowe

E-papierosy zyskały w naszym kraju w ostatnich latach wielką popularność. Stało się tak między innymi ze względu na to, że liquidy do papierosów elektronicznych mają różne ciekawe smaki. Jednak nie tylko to było powodem zamiany papierosów tradycyjnych na elektroniczne. Wielu konsumentów zdecydowało się na to dlatego, że w ofercie sklepów zaczęły pojawiać się liquidy bez nikotyny. Takie produkty również znajdziesz w naszej ofercie.

Liquidy do e-papierosów bez nikotyny – czym są?

Elektroniczne papierosy zdecydowanie różnią się od tradycyjnych. Stosuje się w nich specjalny płyn, tak zwany liquid. W jego skład wchodzą roślinna gliceryna, propylenowy glikol, a także substancje odpowiedzialne za walory smakowe. Niektóre smakowe olejki zawierają niewielkie ilości wody destylowanej oraz alkoholu. Ma to na celu podkręcenie walorów smakowych płynu oraz zapewnienie mu odpowiedniej gęstości.

W naszym sklepie internetowym kupisz różnego rodzaju liquidy smakowe bez nikotyny. Asortyment składa się z wysokiej jakości produktów, które sami testujemy i sprawdzamy. Jeśli masz problem z zakupem, nie wiesz, który olejek będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem, zawsze udzielimy Ci profesjonalnej porady. W końcu kto, jak nie inny palacz, będzie wiedział, które beznikotynowe płyny są warte uwagi. Opinia naszych pracowników na temat olejków bez nikotyny jest zawsze fachowa i prawdziwa.

Czy beznikotynowe płyny są dla każdego?

Jesteś waperem? Jeśli tak, to liquidy bez nikotyny są dla Ciebie. Dzięki nim możesz cieszyć się ze smakowych inhalacji, nie martwiąc się o uzależnienie. W końcu olejki 0 mg nie posiadają w swoim składzie tej uzależniającej substancji.

Chcesz rzucić tradycyjne palenie? Zastanawiasz się, czy beznikotynowy liquid do e-papierosa Ci w tym pomoże? Może, ale nie musi. Tak naprawdę olejki, które nie zawierają w swoim składzie nikotyny, słabo sprawdzają się w procesie rzucania palenia tytoniu. Do tego celu lepiej zacząć od liquidów z nikotyną i powoli zmniejszać jej ilość. Oczywiście takie płyny do elektronicznych papierosów również znajdziesz w naszym sklepie.

Liquidy smakowe bez nikotyny dostępne w korzystnej cenie

Naszą ofertę cechuje przede wszystkim bogaty wybór smaków i aromatów beznikotynowych olejków do elektronicznych papierosów. Znajdziesz u nas liquidy miętowe, słodkie, gorzkie. Jeśli jesteś miłośnikiem kwaśnych smaków, to również kupisz na ismoking.pl coś dla siebie.

Oprócz szerokiego wyboru wysokiej jakości produktów możemy się pochwalić też konkurencyjnymi cenami i dobrymi opiniami klientów. Zachęcamy do przetestowania płynów beznikotynowych. 

  • Zarejestruj się

Rejestracja Nowego Konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło