2-stores_default.jpg

iSmoking Warszawa Centrum


Adres:
Aleje Jerozolimskie 54/n52
00-024 Warszawa
Numer tel: 722-056-444
Adres e-mail: warszawa@ismoking.pl

iSmoking Warszawa Centralna to nie tylko najwyższej jakości produkty, ale przede wszystkim ludzie, którzy vapują, używają shishy i innych produktów z pasji.
Sklep z wieloletnią tradycją, otwarty w styczniu 2012 roku. Tworzymy i rozwijamy całe Warszawskie, jak i Cało-polskie ,,Vape Society”, poprzez profesjonalne podejście do klienta, zarażamy Go naszą pasją do e-papierosów.

Jednym z ważniejszych czynników jest również wieloletnie doświadczenie pracowników, oraz najnowsze i wyselekcjonowane produkty z światowego rynku.
Sklep położony jest w podziemiach dworca centralnego, w pasażu północnym, tuż przy wejściu do galerii handlowej Złote Tarasy, a dokładniej przy bardzo rozpoznawalnym punkcie czyli gitarze Hard Rock Cafe.

W naszym sklepie można zakupić najwyższej jakości produkty ze świata e-papierosów, shishy czy też bonga. Pracownicy sami, znając potrzeby klienta angażują się w sprowadzanie nowych produktów do oferty. Jeżdżą na Vape EXPO, Tabak EXPO po całym świecie i starają się spełniać Wasze, klientów oczekiwania.
Poza standardową ofertą, posiadamy również ofertę dla bardziej zagorzałych użytkowników e-papierosów, shishy, czy też dla palaczy zielonego odpowiednika tytoniu. Purge Mods, Aladin, Grace Glass to tylko jedne z wielu firm, które śmiało możemy nazwać high-endami, co za tym idzie jesteśmy w stanie śmiało stwierdzić, że w naszym sklepie każdy znajdzie coś dla siebie.

Poza ofertą do palenia, proponujemy o wiele zdrowszą alternatywę kawy, czyli Yerba Mate. W naszym sklepie znajdziecie bardzo urozmaiconą ofertę wyżej wspomnianej herbaty. Wiele smaków, wspomaganie guaraną, rzadziej cięta, czy też sprzedawana w większych liściach. Do tego oferujemy najwyższej jakości produkty do jej przygotowania, takie jak bombille, tykwy, czy ceramiczne dzbanki do parzenia Yerby.

  • Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password