Baza Do Smok Tf-Rta G4 G2 - Deck

Baza Do Smok Tf-Rta G4 G2 - DeckBaza Do Smok Tf-Rta G4 G2 - Deck


Typ

Ten produkt dostępny jest wyłącznie w naszych sklepach stacjonarnych. Zapraszamy do iSmoking: Kraków, Warszawa, Gliwice, Opole, Dębica, Gdynia, Bydgoszcz, Rzeszów, Sopot, Katowice, Wrocław, Łódź, Łomża.

  • Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
  • Szybka wysyłka. Wysyłamy towar tego samego lub następnego dnia od momentu złożenia zamówienia. Szybka wysyłka. Wysyłamy towar tego samego lub następnego dnia od momentu złożenia zamówienia.
  • 14 dni na zwrot towaru. Masz prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny. 14 dni na zwrot towaru. Masz prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny.

Opis

Jednym z najnowszych parowników, które podbiły dotychczasowe Atomizery, jest TFV4,wyprodukowany przez SmokTech.  Fabryczne grzałki, które Smok daje do zestawu tego parownika, potrafią wykorzystać moc nawet do 140W!  Oferuje to olbrzymie możliwości wykorzystania mocy w wielu modach elektronicznych, dysponujących jej dużą ilością.   SmokTech wprowadził innowację jakiej jeszcze nie było, mianowicie napełnianie tanka jest możliwe poprzez odsunięcie górnego capa na bok, co przekłada się na dużo większy komfort przy użytkowaniu TFV4.   Grzałki zastosowane w tym RTA mogą generować ogromną ,, chmurę ‘’, a przy tym zachowując wyrazisty smak palonego przez nas liquidu.   Specyfikacja produktu:   Gwint montażowy: 510 Wykonanie ze stali nierdzewnej Tank wykonany z Pyrexu. Pojemność: 3,5ml Innowacyjny system regulowania powietrza Wysokość: ~74mm Średnica: ~25mm Dobrze prezentujący się wizualnie   Smok TFV4 jest atomizerem, który jest zastosowany wyłącznie dla osób posiadających dużą wiedzę i doświadczenie, gdyż użytkowanie go przy zasilaniu nie przystosowanego do stosowania niskiej oporności, może nie być w stanie wykorzystać pełnego potencjału zawartego w tym parowniku lub zniszczenie ogniw zasilających moda.

Detale

Indeks
5.10.136G2
Marka
SMOK
Oryginał
Tak
TPD
Nie