36-stores_default.jpg

iSmoking Wrocław


Adres:
Pomorska 55
50-217 Wrocław
Numer tel: 722-347-107
Adres e-mail: wroclaw@ismoking.pl

iSmoking Wrocław to najlepszy sklep z e-papierosami we Wrocławiu o czym świadczy wysoka ocena na Google jak i wielu zadowolonych klientów. 

Jeżeli masz problem z dobraniem sprzętu lub wyborem ulubionego smaku premixa, odwiedź nasz sklep, z pewnością nasi profesjonalnie wyszkoleni pracownicy doradzą tobie w doborze idealnego zestawu. 

Sklep iSmoking

W naszym sklepie znajdziesz wszystko do palenia jak i akcesoria z paleniem związane 

Akcesoria do e-papierosów

W naszym sklepie są dostępne wszystkie akcesoria do e-papieros, min. Ustniki, tulejki, grzałki akumulatory jak i akcesoria dla bardziej zaawansowanych czyli, bawełny, druty do własnoręcznie robionych grzałek,gotowe grzałki do atomizerów RTA/RDA/RDTA I wiele więcej. 

E-papierosy

W ismoking zaopatrzysz się w topowe sprzęty najwyższej jakości boxy, mody mechaniczne czy tzw. squonki, Nie zabraknie atomizerów subohm jak i tych dla majsterkowiczów RTA oraz RDA. 

Płyny do e-papierosów

Jesteśmy głównym dystrybutorem w Polsce płynów nasty juice prosto z Malezji, Jak i również amerykańskich płynów od Drip More czyli Candy King, Cookie King, Tropic King, słyniemy głównie ze sprzedaży " premixow " o wysokie jakości głównie za granicy na szego kraju, dla zwolenników Polskich wyrobów znajdziemy serie takie marki jak DotVape vapy. Oczywiście to nie wszystko. 

Shisha i akcesoria

W ofercie iSmoking nie zabraknie shish prosto z Egiptu znanej marki w całej Polsce " Aladin " jak i dodatki z nimi związane czyli, węże, ustniki i cybuchy porcelanowe. Oczywiście posiadamy również duży wybór smaków tytoni do Shish jak i melis. 

Bletki i filtry

Jeżeli wszystko do palenia to oczywiście Nie może zabraknąć bletek czy filtrów bletki takich firm jak, Raw, smoking, czy kultowe i wszystkim znane OCB, w rozmiarach od small do Extra Large. Filtry miętowe, filtry classic, filtry slim czy super slim. 

Jak nas znaleźć ?

Sklep jest usytuowany na ul.Pomorskiej 55 przy skrzyżowaniu placu Staszica, po przekątnej stronie od Kościóła św.Bonifacego we Wrocławiu

To wszystko jak i wiele więcej znajdziesz u nas w iSmoking Wrocław.