35-stores_default.jpg

iSmoking Kraków


Adres:
Starowiślna 51
31-038 Kraków
Numer tel: 722-347-106
Adres e-mail: krakow@ismoking.pl


Poznaj iSmoking - jesteśmy Vape-shopem znajdującym się na jednej z centralnych ulic Krakowa.
Nasz Vape-shop oferuje mnogość towarów w tym temacie - od epapierosów po klasyczne rodzaje palenia, jak na przykład shishe razem z aromatycznymi tytoniami. Posiadamy szeroką gamę asortymentu, między innymi:
- e-papierosy razem z odpowiednimi akcesoriami
- liquidy, premixy, bazy i aromaty
- shishe, bongosy, waporyzatory
- sprzęt i akcesoria do kręcenia bądź nabijania papierosów
Oraz masę innego ciekawego asortymentu. W temacie liquidów i premixów posiadamy szseroki wybór który zadowoli każde gusta. Oferujemy zarówno premixy jak i gotowe liquidy.
Płyny pochodzą ze wszystkich stron świata co daje nam sporą różnorodność smaków.
Producenci tacy jak Kilo, Nasty Juice czy Dinner Lady są znani i doceniani pod względem jakościowym, a to tylko niewielka część tego co można u nas znaleźć.
Dbamy o jak najlepsze doznania w kwestii aromatów i smaków, z tego powodu posiadamy tylko najwyższej jakości towar. Cenimy sobie odpowiedni kontakt z klientem i przyjazną atmosferę w naszym sklepie.
Każdy z naszych klientów jest traktowany indywidualnie tak aby zaoferować jak najlepszą pomoc w trakcie zakupu. Nie masz pewności co wybrać?
Poszukujesz czegoś nowego w temacie premixów bądź sprzętu?
Chcesz wiedzieć więcej na temat konkretnego sprzętu który oferujemy?

U nas z pewnością zostaniesz obsłużony z należytą dokładnością i cierpliwością, a nasi sprzedawcy dołożą wszelkich starań aby każdy klient poczuł się zadowolony.

Zapraszamy do nas! Zespół iSmoking Kraków.