9RNCjkrfjQxv8b5sFzncHAmn5dArw0l2mAgXZoycGY9y65GVjJDPwnW6Vzbcque5xBK9e_fOj7PUs1TB5mGKsNnDj90ZvE5piQcNUgh3WwgdDViR6U0ZzoYNNt7lQMJAgctNJXxEj2NHtvW7aA

iSmoking Bydgoszcz


Adres:
Gdańska 78
85-021 Bydgoszcz
Numer tel: 722-347-103
Adres e-mail: bydgoszcz@ismoking.pl

Jesteśmy salonem polskiej, stale rozwijającej się sieci sklepów iSmoking, skupionych na sprzedaży produktów związanych ze wszystkim do palenia. Przywiązujemy wielką wagę do dostarczania klientom najlepszych towarów i stale poszerzamy swoją ofertę, aby być na bieżąco z dynamicznie rozwijającą się branżą alternatywnych wyrobów tytoniowych. Nasz salon w Bydgoszczy jest ulokowany na ulicy Gdańskiej 78. Przez bliskość centrum miasta oraz obecność licznych węzłów komunikacyjnych, dotarcie do lokalu z każdego miejsca w mieście jest bezproblemowe.

Na miejscu posiadamy szeroki wybór płynów do e-papierosów, sprzętów, akumulatorów, parowników, grzałek, aromatów, baz, shishy, bong i lufek, jak również produktów do palenia konwencjonalnego – tytoniów, dodatków do tytoniu, gilz, maszynek do papierosów, papierośnic czy zapalniczek. Dysponujemy produktami znanych i sprawdzonych marek, takich jak Asmodus, Smok, GeekVape, VooPoo, Teslacigs, Vaptio, Acrohm, Zippo, Atomic, AlFakher i wielu innych. Stałe dostawy zapewniają wysoką dostępność asortymentu, co przekłada się na zadowolenie klientów. Z racji własnego łańcucha dostaw zapewniamy najwyższą jakość produktów w przystępnych cenach, nieczęsto spotykanych u konkurencji. Ponadto, organizujemy liczne promocje (m.in. z okazji Black Friday) oraz konkursy z wartościowymi nagrodami, zarówno w mediach społecznościowych, jak i bezpośrednio w lokalu.

Jak jednak wiadomo, dobre ceny to nie wszystko. Nasi wyszkoleni i entuzjastycznie nastawieni pracownicy pomogą w wyborze produktów zarówno osobom, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z paleniem, jak i tym, których znajomość z branżą trwa od dłuższego czasu. Poza doradztwem, pomogą oni między innymi w wymianie grzałek, konserwacji sprzętu oraz diagnozowaniu i rozwiązywaniu problemów z e-papierosami.

Panująca w lokalu atmosfera zachęca do jego odwiedzania, oferując możliwość spokojnego dokonania zakupów, wypróbowania testerów i zakupionych produktów, wymiany grzałek oraz skorzystania z oferty napojów energetycznych.

Zapraszamy do nas – odpowiemy na pytania, doradzimy i pomożemy wybrać towary zgodnie z Waszymi potrzebami. Jesteśmy do Waszej dyspozycji!