2-stores_default.jpg

iSmoking - E papierosy Warszawa Centrum


Adres:
Aleje Jerozolimskie 54/n52
00-024 Warszawa
Numer tel: 722-056-444
Adres e-mail: warszawa@ismoking.pl

iSmoking Warszawa Centralna to nie tylko najwyższej jakości produkty, ale przede wszystkim ludzie, którzy vapują, używają shishy i innych produktów z pasji.
Sklep z wieloletnią tradycją, otwarty w styczniu 2012 roku. Tworzymy i rozwijamy całe Warszawskie, jak i Cało-polskie ,,Vape Society”, poprzez profesjonalne podejście do klienta, zarażamy Go naszą pasją do e-papierosów.

Jednym z ważniejszych czynników jest również wieloletnie doświadczenie pracowników, oraz najnowsze i wyselekcjonowane produkty z światowego rynku.
Sklep położony jest w podziemiach dworca centralnego, w pasażu północnym, tuż przy wejściu do galerii handlowej Złote Tarasy, a dokładniej przy bardzo rozpoznawalnym punkcie czyli gitarze Hard Rock Cafe.

W naszym sklepie można zakupić najwyższej jakości produkty ze świata e-papierosów, shishy czy też bonga. Pracownicy sami, znając potrzeby klienta angażują się w sprowadzanie nowych produktów do oferty. Jeżdżą na Vape EXPO, Tabak EXPO po całym świecie i starają się spełniać Wasze, klientów oczekiwania.
Poza standardową ofertą, posiadamy również ofertę dla bardziej zagorzałych użytkowników e-papierosów, shishy, czy też dla palaczy zielonego odpowiednika tytoniu. Purge Mods, Aladin, Grace Glass to tylko jedne z wielu firm, które śmiało możemy nazwać high-endami, co za tym idzie jesteśmy w stanie śmiało stwierdzić, że w naszym sklepie każdy znajdzie coś dla siebie.

Poza ofertą do palenia, proponujemy o wiele zdrowszą alternatywę kawy, czyli Yerba Mate. W naszym sklepie znajdziecie bardzo urozmaiconą ofertę wyżej wspomnianej herbaty. Wiele smaków, wspomaganie guaraną, rzadziej cięta, czy też sprzedawana w większych liściach. Do tego oferujemy najwyższej jakości produkty do jej przygotowania, takie jak bombille, tykwy, czy ceramiczne dzbanki do parzenia Yerby.

E-papierosy – Warszawa

Nasza oferta skierowana jest do wymagających klientów, potrzebujących wyłącznie najwyższej jakości produktów. Dbamy o nasz asortyment i zaopatrujemy się tylko u zaufanych dostawców. Poza samymi e-papierosami dysponujemy również licznymi częściami i akcesoriami, które sprawdzą się w przypadku użytkowników tego rodzaju urządzeń. 

iSmoking Warszawa – e-papierosy i nie tylko 

Oferowane przez nas urządzenia oraz akcesoria do e-papierosów w Warszawie to nie wszystko, ponieważ nasza oferta jest skierowana również do fanów tradycyjnego palenia. Z tego powodu można u nas znaleźć wiele tytoni do skręcania papierosów, a także tytoni fajkowych. Do tego dysponujemy tabakami, snusem oraz przydatnymi produktami takimi jak bibułki. 

Ciekawym elementem naszej oferty są produkty związane z CBD. Chodzi oczywiście o susz (kwiaty konopi włóknistych), a także olejki o różnych zawartościach tego kannabinoidu. Warto mieć świadomość, że CBD posiada wiele prozdrowotnych właściwości i reguluje pracę organizmu. Przy tym wszystkim świetnie smakuje!

Profesjonalny Vape Shop – Warszawa

Nasz smoke shop w Warszawie jest miejscem, w którym pracują prawdziwi specjaliści w swojej dziedzinie. Zatrudniamy osoby o dużej wiedzy na temat sprzedawanego asortymentu. Dlatego wszyscy klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo również w zakresie obsługi sprzętów takich jak e-papierosy. 

Sami korzystamy z tego, co mamy w ofercie, dlatego znamy doskonale działanie wszystkich produktów, a także jesteśmy pewni ich wysokiej jakości. Nasza firma cały czas się rozwija i poszerza asortyment, dlatego jeśli potrzebujesz czegoś związanego z paleniem tytoniu lub e-papierosów, zapraszamy do odwiedzin lub kontaktu z warszawskim oddziałem.

Pragniemy również zaprosić do lektury naszego bloga, na którym znajdziesz wiele interesujących informacji i ciekawostek odnośnie palenia, ale też np. kawy, Yerby etc.

  • Zarejestruj się

Rejestracja Nowego Konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło