9RNCjkrfjQxv8b5sFzncHAmn5dArw0l2mAgXZoycGY9y65GVjJDPwnW6Vzbcque5xBK9e_fOj7PUs1TB5mGKsNnDj90ZvE5piQcNUgh3WwgdDViR6U0ZzoYNNt7lQMJAgctNJXxEj2NHtvW7aA

iSmoking Ostróda


Adres:
Czarnieckiego 4/7
14-100 Ostróda
Numer tel: 722-347-104
Adres e-mail: ostroda@ismoking.pl

W naszym bogato wyposażonym smoke shopie w Ostródzie znajdziesz wszelkie produkty i akcesoria do palenia, o jakich tylko możesz pomyśleć. Nasz szeroki asortyment obejmuje między innymi e-papierosy, shishę, liquidy, premixy, yerba mate, bletki, filtry i cały szereg gadżetów do palenia. Zawsze stawiamy na produkty wysokiej jakości i sprawdzonych producentów, bo wierzymy, że ma to wpływ na przyjemność z użytkowania oraz długą żywotność urządzeń do palenia, takich jak papierosy elektroniczne. W Ostródzie w vape shopie czekają na Ciebie nie tylko rewelacyjne produkty i akcesoria, ale przede wszystkim profesjonalna obsługa - sami jesteśmy wielbicielami palenia i testujemy nasz asortyment, żeby móc podzielić się z Tobą wrażeniami i doświadczeniem. Co więcej, z uwagą śledzimy najnowsze trendy i chętnie zapoznajemy się z różnymi nowinkami na rynku. Jeśli dokładnie wiesz, czego chcesz i sam masz duże doświadczenie w paleniu, znajdziesz u nas odpowiedni sprzęt oraz gadżety dla wymagających. Jeśli jednak nie orientujesz się za bardzo w tym temacie, nie szkodzi - u nas na pewno zaczerpniesz wszelkich potrzebnych informacji.

W vape shopie w Ostródzie zawsze zachęcamy również do odpowiedniej konserwacji zakupionego sprzętu - wydłuża to żywotność urządzeń i wpływa na ich prawidłowe działanie - wszelkie potrzebne w tym celu akcesoria znajdziesz w naszym sklepie. Nasz smoke shop z e-papierosami w Ostródzie cieszy się doskonałymi opiniami miłośników palenia, co bardzo dużo dla nas znaczy. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny produktów, a wiele z nich sprawdzi się również jako prezent dla kogoś bliskiego - zapraszamy do zapoznania się z papierosami elektronicznymi w Ostródzie.

  • Zarejestruj się

Rejestracja Nowego Konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło