Fa3H14AtxCSNj_cToEWdyLptIGFXPlFIBw__GVzq3SqwV_GDOqVFf_z_JgXusS3ylJjVIWPNGwrXTlKbG6Whgalhugo3hWjWrmRg_m-xB0QHjh1TG0W7H1TLdC-aQ_Cu0pcg_qtc

iSmoking - E papierosy Łódź

Adres: Nowomiejska 3/2, 91-061 Łódź
Numer tel: 690-866-806
Adres e-mail: lodz@ismoking.pl

Zapraszamy do nas – odpowiemy na pytania, doradzimy i pomożemy wybrać towary zgodnie z Waszymi potrzebami. Jesteśmy do Waszej dyspozycji!

ismokingbydgoszcz.png

Jesteśmy salonem polskiej, stale rozwijającej się sieci sklepów iSmoking, skupionych na sprzedaży produktów związanych ze… wszystkim do palenia ;) Nasz salon znajduje się przy ulicy Nowomiejskiej 3/2, w pobliżu Placu Wolności. 

sza.png

Przywiązujemy wielką wagę do dostarczania klientom najlepszych towarów i stale poszerzamy swoją ofertę, aby być na bieżąco z dynamicznie rozwijającą się branżą alternatywnych wyrobów tytoniowych. Na miejscu posiadamy szeroki wybór płynów do e-papierosów, sprzętów, akumulatorów, parowników, grzałek, aromatów, baz, shishy, bong i lufek, jak również produktów do palenia konwencjonalnego – tytoniów, dodatków do tytoniu, gilz, maszynek do papierosów, papierośnic czy zapalniczek. Stałe dostawy zapewniają wysoką dostępność asortymentu, co przekłada się na Wasze szczęście (i nasze też :D).

KATEGORIE.png

płyny

Akcesoria do palenia-marki-loga

bongo-lufki-tytonie

shisha-yerba-logo

cbd

pro-obsługa

Jak jednak wiadomo, dobre ceny to nie wszystko. Nasi wyszkoleni i entuzjastycznie nastawieni pracownicy pomogą w wyborze produktów zarówno osobom, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z paleniem, jak i tym, których znajomość z branżą trwa od dłuższego czasu. Poza doradztwem, pomogą oni między innymi w wymianie grzałek, konserwacji sprzętu oraz diagnozowaniu i rozwiązywaniu problemów z e-papierosami.

Opinie potwierdzają, że nasz Smoke Shop w Dębicy jest doskonałym miejscem do tego, aby wyposażyć się w potrzebne akcesoria w rozsądnej cenie. Wiele naszych produktów sprawdzi się również jako prezent - zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!

FB.png

Odwiedź nas nie tylko w realu!

Śledź funpage na FB aby być na bieżąco ze wszystkimi nowościami i promocjami!

Do zobaczenia!

  • Zarejestruj się

Rejestracja Nowego Konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło