35-stores_default.jpg

iSmoking - E papierosy Kraków


Adres:
Starowiślna 51
31-038 Kraków
Numer tel: 722-347-106
Adres e-mail: krakow@ismoking.pl


Poznaj iSmoking - jesteśmy Vape-shopem znajdującym się na jednej z centralnych ulic Krakowa.
Nasz Vape-shop oferuje mnogość towarów w tym temacie - od epapierosów po klasyczne rodzaje palenia, jak na przykład shishe razem z aromatycznymi tytoniami. Posiadamy szeroką gamę asortymentu, między innymi:
- e-papierosy razem z odpowiednimi akcesoriami
- liquidy, premixy, bazy i aromaty
- shishe, bongosy, waporyzatory
- sprzęt i akcesoria do kręcenia bądź nabijania papierosów
Oraz masę innego ciekawego asortymentu. W temacie liquidów i premixów posiadamy szseroki wybór który zadowoli każde gusta. Oferujemy zarówno premixy jak i gotowe liquidy.
Płyny pochodzą ze wszystkich stron świata co daje nam sporą różnorodność smaków.
Producenci tacy jak Kilo, Nasty Juice czy Dinner Lady są znani i doceniani pod względem jakościowym, a to tylko niewielka część tego co można u nas znaleźć.
Dbamy o jak najlepsze doznania w kwestii aromatów i smaków, z tego powodu posiadamy tylko najwyższej jakości towar. Cenimy sobie odpowiedni kontakt z klientem i przyjazną atmosferę w naszym sklepie.
Każdy z naszych klientów jest traktowany indywidualnie tak aby zaoferować jak najlepszą pomoc w trakcie zakupu. Nie masz pewności co wybrać?
Poszukujesz czegoś nowego w temacie premixów bądź sprzętu?
Chcesz wiedzieć więcej na temat konkretnego sprzętu który oferujemy?

U nas z pewnością zostaniesz obsłużony z należytą dokładnością i cierpliwością, a nasi sprzedawcy dołożą wszelkich starań aby każdy klient poczuł się zadowolony.

Zapraszamy do nas! Zespół iSmoking Kraków.

iSmoking Kraków - E-papierosy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie e-papierosów oraz branży tytoniowej, dlatego oferujemy profesjonalne doradztwo w tym zakresie. Jesteśmy otwarci na rozmowę z każdym klientem. Dbamy o to, by w naszym asortymencie znajdowały się wyłącznie sprawdzone produkty.

Lokalizacja przy ul. Starowiślnej sprawia, że odwiedzając Kazimierz, na pewno będzie Ci do nas po drodze. W okolicy znajdują się także przystanki tramwajowe i miejsca do zaparkowania samochodu.

Wyróżniamy się przede wszystkim różnorodnością asortymentu. Dostępne w naszym sklepie w Krakowie e-papierosy różnią się między sobą parametrami, właściwościami, rozmiarem, kolorystyką, wydajnością czy możliwością modyfikacji. Cenimy sobie zadowolenie naszych klientów, dlatego zawsze kierujemy się profesjonalizmem. Jeśli zaistnieje taka potrzeba – chętnie posłużymy radą i wiedzą/

Nie tylko vape shop - Kraków

Sprzedajemy nie tylko akcesoria i e-papierosy w Krakowie, ponieważ w naszej ofercie znajdują się również produkty konopne z CBD. To coraz bardziej popularna substancja, która wyróżnia się terapeutycznymi, prozdrowotnymi właściwościami. Badania potwierdzają, że tego rodzaju produkty mogą pomóc w przypadku różnego rodzaju schorzeń i posiadają działanie przeciwbólowe. Co więcej, produkty z CBD nie zawierają nikotyny i nie powodują uzależnień. Dysponujemy liquidami, skręconymi i gotowymi do odpalenia jointami, a także suszem. Jeśli chcesz, możesz go zużyć, korzystając z dostępnych w naszej ofercie bongosów, które występują w różnych wersjach rozmiarowych i kolorystycznych.

Możesz nam zaufać, ponieważ sami jesteśmy miłośnikami palenia, a przez to samodzielnie korzystamy ze sprzedawanych produktów, tym samym sprawdzając ich jakość. Jeżeli masz jakieś pytania, to zapraszamy do odwiedzenia iSmoking w Krakowie. Jeśli szukasz e-papierosów lub akcesoriów do palenia, to na pewno będziemy w stanie pomóc.

  • Zarejestruj się

Rejestracja Nowego Konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło