Box Sigelei Mfeng Ux - Czarno-złoty Boxy
Box Sigelei Mfeng Ux - Czarno-złoty Boxy
Box Sigelei Mfeng Ux - Czarno-złoty Boxy
Box Sigelei Mfeng Ux - Czarno-złoty Boxy

Box Sigelei Mfeng Ux - Czarno-złoty

279,00 zł
Kolor
Brak produktu na magazynie sklepu internetowego w tej chwili. Możliwe, że znajdziesz go w jednym z naszych sklepów stacjonarnych iSmoking: Bydgoszcz, Dębica, Gdynia, Gliwice, Kalisz, Katowice, Kraków, Łódź, Opole, Rzeszów, Sopot, Warszawa, Wrocław.
Dostępny produkt z innymi opcjami

Mfeng UX 200W TC BOX MOD od firmy Snowwolf bardzo porządnie wykonany box mod, z średniej wielkości wyświetlaczem w wielu wersjach kolorystycznych. Cała konstrukcja wykonana jest z tworzywa sztucznego i stopu cynku, dzięki czemu jest bardzo wytrzymały na wszelkie wstrząsy czy uderzenia. Posiada ogromny pakiet kontroli temperatury, dzięki któremu będziemy mogli dostosować ustawienia do wymagań swoich i swojego atomizera. Mfeng może również obsługiwać niezliczoną ilość atomizerów od najzwyklejszych na gotowa grzałki, po te na grzałki robione własnoręcznie.

Snowwolf Mfeng UX 200W TC BOX MOD i jego cechy:
Wymiary – 91mm na 49 mm na 32 mm, Miejsce na dwa akumulatory 18650 (brak w zestawie), Zakres mocy wyjściowej 10 – 200W, Zakres napięcia wyjściowego 1 – 7,5V, Kompatybilny z następującymi drutami: nikiel, tytan oraz stal nierdzewna(304, 316, 317), Regulacja współczynnika rezystancji temperaturowej (TCR), Tryb POWER: soft, normal oraz hard, Wysokiej jakości konstrukcja ze stopu cynku i tworzywa sztucznego PC + ABS, Stylowe panele przednie i tylne, Kolorowy wyświetlacz TFT 1,3”, Przycisk uruchamiający zasilanie, Dwa przyciski do regulacji, Namagnesowany panel drzwi akumulatora, Port microUSB, Konektro 510.
W zestawie znajdziemy:
Snowwolf Mfeng UX 200W BOX MOD, Kabel MicroUSB, Instrukcja obsugi,

Cały Box dzięki swoim rozmiarom i wyświetlaczowi, jest bardzo poręczny i prosty w obsłudze. Posiada zakres rezystancji od 0,10 do 3,0 oma, więc nie musimy się martwić o to czy nasze zasilanie jest w stanie udźwignąć dany parownik. Producent zaoferował nam szeroki pakiet ustawień i regulacji dotyczących kontroli temperatury oraz wybór aktualnie używanego materiału w postaci drutu jaki posiada grzałka naszego atomizera. Skutkiem jest możliwość dostosowania ustawień do naszych upodobań i mamy pewność, że będziemy usatysfakcjonowani z codziennego użytkowania. Tryb POWER – soft, normal i hard, regulujemy napięcie jakie podawane jest na naszą grzałkę, oczywiście wcześniej również musimy dostosować Waty do naszej oporności. W praktyce tryb power soft świetnie sprawuje się w przypadku atomizerów typu MTL, tryb power normal zdecydowanie dla parowników RTA i grzałek stokowych. Tryb power hard wrzucimy do jednego worka z parownikami typu RDA oraz RDTA, ponieważ tam chcemy, aby napięcie było jak największe.

Snowwolf Mfeng UX 200W BOX MOD to świetny sprzęt dla początkujących e-palaczy i osób którym zależy na wyglądzie tego z czego korzystają, oraz gratka dla osób z doświadczeniem w posługiwaniu się trybami mocy i kontrolą temperatury. Prosty w obsłudze z przyciskiem podawania napięcia i dwoma przyciskami regulacji, oraz ponad jedno calowym wyświetlaczu, powoduje, że korzystanie z niego na co dzień jest wielką przyjemnością.
Sigelei
999005009
Watt
200

Specyficzne kody

ean13
5060521402030
chat Komentarze (3)
Oceń