Box Sigelei Humvee 215W Camouflage Khaki
Box Sigelei Humvee 215W Camouflage Khaki

Box Sigelei Humvee 215W Camouflage Khaki

239,00 zł
Kolor
Brak produktu na magazynie sklepu internetowego w tej chwili. Możliwe, że znajdziesz go w jednym z naszych sklepów stacjonarnych iSmoking: Bydgoszcz, Dębica, Gdynia, Gliwice, Kalisz, Katowice, Kraków, Łódź, Opole, Rzeszów, Sopot, Warszawa, Wrocław.
Obecnie brak na stanie

Sigelei Humvee 215W Box Mod - bardzo efektowny wizualnie sprzęt, na pewno wprowadzi twoje wapowanie na inny lepszy poziom. Stworzony ze stopu cynku oraz stopu aluminium wzmocnioną żywicą epoksydową, jest bardzo wytrzymały na wszelkie wstrząsy i uderzenia. Posiada obszerny pakiet kontroli temperatury i jest wyposażony w ekran OLED o przekątnej 0,66 cala, mimo swoich niewielkich rozmiarów jest bardzo przejrzysty i czytelny oraz dzięki dwóm przyciskom regulacji banalnie prosty w obsłudze. Funkcje Sigelei Humvee 215W Box Mod:
Wymiary – 90 mm na 54 mm na 33 mm, Obsługuje dwa akumulatory 18650 (brak w zestawie), Zakres mocy wyjściowej od 5W do 215W, Zakres napięcia wyjściowego od 1V do 7,5V, Zakres oporności do 0,5 Oma do 3 Oma, Zakres temperatury od 100 do 300 stopni Celsjusza / od 200 do 570 stopni Fahrenheita, Tryb zasilania Tryb TC Tryb TCR Kompatybilność z drutami: nikiel, tytan oraz stal nierdzewna, Konstrukcja ze stopu cynku, stopu aluminium, żywicy epoksydowej, Intuicyjny przycisk odpalania, Dwa przyciski regulacji, Wyświetlacz OLED 0,66 cala, Drzwiczki na zawiasach dolnej baterii, Zabezpieczenie przed zwarciem, Zabezpieczenie przed niskim napięciem, Zabezpieczenie przed przegrzaniem PCB, Ochrona przed przeładowaniem, Port USB typu C,
W pudełku od producenta znajdziemy:
Humvee 215W Box Mod, 1 Kabel USB typu C, 1 Instrukcja obsługi, 1 Karta gwarancyjna, 1 Części zamienne.
Sigelei Humvee 215W – Biorąc pod uwagę jego wymiary, które zostały podane powyżej, staje się dla nas bardzo poręczny, idealnie mieści się w dłoni użytkownika. Mamy łatwy dostęp do przycisku podającego napięcie jak i przycisków odpowiedzialnych za regulacje watów, czy ustawień temperatury. Możemy dostosować go do grzałek które aktualnie mamy zamontowane w naszym atomizerze. Dzięki obsługiwaniu niklu, tytanu oraz stali nierdzewnej, będziemy jeszcze bardziej usatysfakcjonowani z codziennego użytkowania. Nasz box mod zasilany jest dwoma akumulatorami 18650. Producent zadbał o nasze bezpieczeństwo i sprzęt ma zabezpieczenia przed jakimikolwiek zwarciami, spadkami napięci, przegrzaniem czy przeładowaniem i dzięki niezawodnemu portowi USB typu C możemy ładować akumulatory bezpośrednio przez Sigeleia Humvee całkowicie bezpiecznie i bez zamartwiania się, czy, aby na pewno nie zniszczymy jego podzespołów.
Sigelei Humvee 215 Box Mod jest bardzo kompaktowym i wytrzymałym sprzętem. Biorąc pod uwagę łatwość korzystania zadowoli początkujących jak i bardziej wymagających waperów. Na pewno nie jedna osoba chciałaby pokombinować z tak szerokim pakietem ustawień temperatury. Natomiast osoba początkująca, nawet jeśli jest to twój pierwszy box mod nie musisz się absolutnie niczym zamartwiać dzięki wielu zabezpieczeniom które przygotował dla nas producent.
Sigelei
999004999
Watt
215

Specyficzne kody

ean13
5060521406236
chat Komentarze (1)
Oceń