Bongo H.F. Kalpana - 42cm 29050

Bongo H.F. Kalpana - 42cm 29050

100,00 zł
Kolor
Dostępne

Dostępność produktu

Dostępność wg. Wariantu Ilość
Kolor Zielony
brak
Krakow brak
Kalisz brak
Debica brak
Opole brak
Warszawa Tarchomin brak
Wroclaw brak
WVS Ursynów brak
brak
brak
Katowice brak
Lodz brak
Warszawa Ochota brak
Warszawa Wlochy mało
Gliwice mało
Magazyn Glowny mało
Bydgoszcz brak
brak
Warszawa Dworzec Centralny mało
Rzeszow brak
brak
brak
brak
brak
Gdynia brak
brak
Warszawa Wola brak
Bongo H.F. Kalpana 42 cm
H.F. Kalpana to ręcznie wykonane bongo z grubego szkła z rozmaitymi oryginalnym wzorami. Całość jest masywna, dzięki temu fajka jest stabilna i wygodnie się z niej korzysta, na pewno nie jest to typ bonga który wrzucimy do kieszeni i pojedziemy w daleką podróż. Toż to całe 42 cm grubego szkła. Bardzo dobrze trzyma się w dłoni dzięki spiralnym wypustkom na całej długości. Bongo nie posiada sprzęgła, lufka jest szklana z uchwytem u boku, dzięki czemu łatwo ją wyciągniemy gdy będzie rozgrzana. Lufka osadzana jest w uszczelce, wtedy jest stabilna, wygodnie ją nabijemy. Oczywiście do środka fajki wlewamy wodę aby przefiltrowała nam dym z spalanego w lufie suszu. Chmura będzie wtedy przyjemniejsza i będzie nam się korzystało komfortowo.
Prócz samej funkcjonalności, lubimy jak nasze bongo dobrze się prezentuje, produkty z serii H.F. świetnie wyglądają więc na pewno przypadną do gustu wielu osób.
Do każdego bongo powinniśmy wyposażyć się w metalowe sitka, najczęściej pakowane są po 5 sztuk. Wkładając takie sitko do lufki mamy pewność że nawet najmniejsza drobina suszu nie ucieknie nam do środka i nasze palenie stanie się jeszcze przyjemniejsze.
Wyżej w artykule napisaliśmy, że do bonga powinno się wlać wodę. Wodą to najczęstsza substancja która się tam znajduje jednak niech nikogo to nie ogranicza, możemy wlać tam co chcemy, byle nie było by to substancją łatwo palna.
Specyfikacja: Wysokość: 42 cm,
Materiał: Szkło,
Szklana lufka,
Uszczelka,
Brak sprzęgła,
High FLY
P90117
Wysokość
42cm
Rodzaj
Szklane

Specyficzne kody

ean13
5901780029050
chat Komentarze (1)
Oceń