Bongo Szklane Crystal Series Led - 42 cm Bongosy

Bongo Szklane Crystal Series Led - 42 cm

399,00 zł
Brak produktu na magazynie sklepu internetowego w tej chwili. Możliwe, że znajdziesz go w jednym z naszych sklepów stacjonarnych iSmoking: Bydgoszcz, Dębica, Gdynia, Gliwice, Kalisz, Katowice, Kraków, Łódź, Opole, Rzeszów, Sopot, Warszawa, Wrocław.
Obecnie brak na stanie

Bongo Szklane Crystal Series LED – 42cm
Unikalne Bongo od renomowanej holenderskiej firmy Grace Glass to produkt premium – najwyższej klasy wykonanie, ekskluzywny wygląd oraz niesamowita funkcjonalność sprawia że produkt ten jest zdecydowanie najczęściej wybieranym przez wymagających użytkowników. Grace Glass Crystal Series LED ma 42cm wysokości, oraz posiada nietuzinkowy gadżet w postaci zamontowanych diód LED u jego podstawy, dołączony do zestawu jest również pilot sterujący dzięki któremu możemy zmieniać kolory podświetlenia – dzięki temu twoje bongo nie tylko ekskluzywnie wygląda ale i pięknie prezentuję się na półce. Podstawa wykonana jest z silikonu przez co trudno o przewrócenie. Budowa bonga jest dość niestandardowa – wykonane jest ono z najwyższej jakości bardzo grubego szkła borokrzemowego które jest odporne na wysokie temperatury. Cała podstawa została wykonana w stylu „straight tube” a więc pierwszy etap filtracji jest klasyczny, nieco wyżej znajduję się spiralny filtr dzięki któremu chmurka będzie idealnie przefiltrowana i chłodna, dodatkowo Bongo Crystal Series posiada wcięcia u góry tuby – dzięki takiemu rozwiązaniu można również wrzucić tam kostki lodu i sprawić że chmurka będzie jeszcze bardziej chłodna. Ustnik wykonany jest perfekcyjnie, zaokrąglone i bardzo grube szkło sprawia że nie sposób się od niego oderwać. Grace Glass Crystal Series posiada również tzw. sprzęgło, producent nie zapomniał o użytkownikach którzy wolą takie rozwiązanie i również uwzględnił je w konstrukcji. Oryginalnie jest ono zaślepione przez uszczelkę. Użytkownicy preferujący podnoszenie cybucha również będą zadowoleni - cybuch posiada rączkę dzięki której jest to wygodniejsze.
Firma Grace Glass to produkty premium prosto z Amsterdamu, firma ta cieszy się ogromną popularnością w Europie jak i na zachodzie.
Specyfikacja:
Wysokość – 42cm Cybuch na szlifie – 18.8mm Szerokość ustnika – 50mm Grubość szkła – 5mm Podświetlenie LED – Wiele kolorów
Grace Glass
999002758
Wysokość
42cm
Rodzaj
Szklane
chat Komentarze (0)