Bazooka Tropical Thunder Pineap Peach 120ml Premix

Bazooka Tropical Thunder Pineap Peach 120ml

70,00 zł
Dostępne

Dostępność produktu

Dostępność wg. Lokalizacji Ilość
Magazyn Glowny jest
Warszawa Tarchomin brak
Bazooka Tropical Thunder Pineapple Peach 120ml Zapach: Bazooka Tropical Thunder Pineapple Peach w swoim zapachu przypomina połączenie ananasa oraz brzoskwini o całkiem świeżym cukierkowym tle. Smak: Bazooka Tropical Thunder Pineapple Peach to bardzo dobrze skomponowany płyn. W swoim smaku jest bardzo lekki i nie aż tak słodki jak można by przypuszczać. Podczas zaciągania można czuć wyrazisty posmak ananasa wraz z brzoskwinią jednak przy wypuszczaniu chmurki pojawia się bardzo skromna cukierkowa nutka spleciona z przyjemną kwaśnością. Specyfikacja: - Smak – Cukierkowy ananas w połączeniu z brzoskwinią
- Pojemność – 100/120ml
- Butelka Plastikowa z zabezpieczeniem przed dziećmi
- VG/PG – 70/30                                            Płyn ten został wyprodukowany przez amerykańską firmę Bazooka Vape która swoją siedzibę ma w Los Angeles, CA.
Dolewając do płynu 2 shoty nikotynowe 18mg/ml – otrzymamy liquid o mocy 3mg
Dolewając do płynu 2 shoty nikotynowe 9mg/ml – otrzymamy liquid o mocy 1,5mg *Wapowanie samego skoncentrowanego liquidu beznikotynowego jest możliwe, ale smak może być zbyt intensywny dlatego chcąc uzyskać liquid o mocy 0mg zaleca się  uzupełnić butelkę bazą 0mg.
Bazooka
999000272
Rodzaj
Owocowy
Gęstość
70/30
Kraj Pochodzenia
USA
Z kooladą
Nie
Z miętą
Nie
Producent
Bazooka
Pojemność
100ml
chat Komentarze (6)
Oceń