Atomizer Vandy Vape Pyro RDTA V3 - 2ml - Czarny Atomizery

Atomizer Vandy Vape Pyro RDTA V3 - 2ml - Czarny

159,00 zł
Kolor
Ze wzgledu na "Ustawę o ochronie zdrowia..." nie możemy sprzedawać tego produktu przez internet. Zapraszamy do naszych sklepach stacjonarnych iSmoking: Bydgoszcz, Dębica, Gdynia, Gliwice, Kalisz, Katowice, Kraków, Łódź, Opole, Rzeszów, Sopot, Warszawa, Wrocław.
Dostępne

Vandy Vape PYRO V3 - spadkobierca serii PYRO RDTA, wykonany w większości ze stali nierdzewnej, stworzony z myślą o jak najlepszych doznaniach smakowych. PYRO V3 rozmiarami jest zbliżony do swojej poprzedniej wersji V2 - średnica 24mm, wysokość 37mm. Parownik składa się z dwóch części. Na górze znajduje się deck przykryty capem, pod spodem znajdziemy tank o pojemności 2ml. Cap posiada ustnik w standardzie 810 – drip tip. Ustnik jest wymienny, w razie potrzeby można dokupić taki który bardziej nam odpowiada. Poniżej ustnika znajdują się charakterystyczne wloty powietrza po obu stronach, są to malutkie otwory składające się razem w literę T dzięki czemu mamy możliwość regulacji nie tylko samego przepływu, ale i rodzaju przepływu powietrza (boczny bądź dolno-boczny).
Deck jest płaski – nie znajdziemy tutaj wyraźnie wystających postów do montażu grzałki. Montaż jest stosunkowo prosty. Po docięciu grzałek wystarczy je wkręcić w odpowiednie posty. Podczas wickowania należy pamiętać iż mamy do czynienia z parownikiem typu RDTA i z tego powodu waty musimy zostawić nieco więcej aby swobodnie leżała w kanałach łączących zbiornik z deckiem i w ten sposób transportowała płyn na watę i grzałkę.
Parownik stworzony z myślą o dwóch grzałkach, jednakże sprawdza się również w setupie single coil. Całość uzupełnia poprawiony względem poprzedniej wersji dolny przepływ powietrza, co sprawia, że Pyro V3 sprawdzi się zarówno dla smakoszy jak i zwolenników gęstego chmurzenia.
Sam mechanizm do regulacji airflow jest obrotową konstrukcją składającą się z dwóch części, wierzchnia część parownika oraz sama część odpowiedzialna za zatykanie dopływu.
Rozwiązał się również problem z przeciekaniem - V3 dzięki swojej zwartej budowie nie ma problemów z nadmiernym wyciekaniem płynu.
Otrzymujemy go w zestawie z dodatkową szklaną tulejką, akcesoriami (śrubokręt, imbus, uszczelki, dodatkowe śrubki i pozłacany squonk pin), oraz dwoma grzałkami Fused Clapton 0.33 Ohm. Niestety w zestawie nie otrzymujemy waty dlatego warto pamiętać aby się w nią wyposażyć przed zakupem. Dostępny w 7 wariantach kolorystycznych: - Matte black
- SS
- Gold
- Gun Metal
- Rainbow
- Frosted Grey Parametry: Regulowany przepływ powietrza (boczny bądź dolno-boczny)
Pojemność 2ml
Konektor 510
Wysokość 37mm
Średnica 24mm
Ustnik 810 (w zestawie również przejściówka na drip-tip 510)

Zawartość zestawu: - Parownik Vandy Vape PYRO V3 RDTA
- Instrukcja obsługi
- Dodatkowa tulejka szklana 2ml
- Dwie grzałki Fused Clapton 0.33 Ohm
- Prowadnica do regulowania długości grzałki



















Vandy Vape
999004498
Oryginał
Tak
Pojemność
2ml
TPD
Nie

Specyficzne kody

ean13
6972240770552
chat Komentarze (1)
Oceń