Atomizer Smok TFV8 Big Baby - Czarny


Kolejna propozycja od Smok Tech w temacie parowników. TFV8 Big Baby jest następną propozycją od tego producenta, kolejny parownik z serii Baby, jednocześnie można go nazwać większym bratem TFV8 Baby.

Big Baby jest parownikiem na gotowe grzałki. Na górze tanka znajduje się przesuwny cap z ustnikiem w standardzie 810 Drip tip który w zależności od naszych preferencji może być w każdej chwili zastąpiony innym ustnikiem w tym standardzie. Cap został przemyślany w bardzo sprzyjający użytkownikowi sposób. Wystarczy nacisnąć mały przycisk znajdujący się na boku i przekręcić całość zgodnie z kierunkiem który wskazuje strzałka wygrawerowana na górnej części obok ustnika.

Dostajemy wtedy dostęp do wlewu liquidu. Otwór przez który wlewamy płyn jest dość szeroki aby nie mieć problemu z napełnianiem tanka nawet z użyciem pipety.

Poniżej znajduje się zbiornik na płyn o pojemności 2ml, jednakże przy użyciu grzałek od TVF8 Baby uzyskujemy więcej miejsca w samym tanku zyskując tym samym dodatkowe 3ml na płyn.

Dostęp do wewnętrznej części tanka otrzymujemy po odkręceniu dolnej części parownika – części na której znajdują się otwory służące jako wloty powietrza. Mamy wtedy możliwość wymiany/instalacji zespołu grzewczego, wystarczy go wkręcić w dolną wewnętrzną część parownika a później dokręcić całość do górnej części parownika poprzez gwint znajdujący się na górze cewki.

W zestawie otrzymujemy dwie grzałki Q2 Dual coils o oporności 0.4 Ohm.

Poza dostępnymi w zestawie cewkami parownik jest bardzo uniwersalny i posiada całą gamę dedykowanych grzałek, poza tym znajdziemy również zamienniki od innych producentów np. Eleaf.

Wloty powietrza umieszczone są po obu stronach parownika. Airflow jest w pełni regulowany dzięki obrotowemu pierścieniowi – wystarczy przekręcić pierścień aby dostosować przepływ powietrza pod własne preferencje.

TFV8 Big Baby jest idealną propozycją dla osoby początkującej, sprawdzi się również dla osoby siedzącej już dłużej w temacie. Odpowiedni dobór grzałek pozwoli nam wybrać pomiędzy smakiem a gęstszą chmurką. Jest również uznawany za jeden z najmniej cieknących parowników na rynku.

Zawartość zestawu:

- SMOK TFV8 Big Baby Tank
- Zespół grzewczy Q2 0.4 Ohm dual coils (preinstalowany w parowniku)
- Zespół grzewczy Q2 0.15 Ohm dual coils
- Wymienna tulejka szklana
- Instrukcja obsługi
- Części zamienne

Parametry:

Wymiary: 24.5mm x 56mm
Materiał: Stal nierdzewna, szkło pyrex
Pojemność zbiornika: 2ml / 5ml (w przypadku grzałek Baby Tank)
Regulowany dolny przepływ powietrza
Konektor 510
Wymienny ustnik w standardzie 810

Dostępny w wielu wariantach kolorystycznych, między innymi:

- Black
- Gun metal
- Stainless
- 7 color


149,00 zł

(149,00 zł szt)

Brutto

atomizer do e-papierosa

Kolor

Ze wzgledu na "Ustawę o ochronie zdrowia..." nie możemy sprzedawać tego produktu przez internet. Zapraszamy do naszych sklepach stacjonarnych iSmoking: Bydgoszcz, Dębica, Gdynia, Gliwice, Kalisz, Katowice, Kraków, Łódź, Opole, Rzeszów, Sopot, Warszawa, Wrocław.

Dostępne

Detale

Indeks
999003809
Marka
Oryginał
Tak
TPD
Tak
Pojemność
5ml
ean13
6970232218044

Opinie

Brak opinii dla tego produktu. Napisz swoją!

powiązany produkt

Przejrzyj kolekcję naszych najlepiej sprzedających się i popularnych produktów