Atomizer Smok Tfv8 Baby - Czarny


Kolejna propozycja od Smok Tech w temacie parowników. TFV8 Baby jest podrasowaną wersją parownika znanego z Vape Pen 22, znajdziemy tutaj wiele rozwiązań których w Pen 22 nie uświadczyliśmy.

Baby jest parownikiem na gotowe grzałki. Na górze tanka znajduje się przesuwny cap z ustnikiem w standardzie 510 który możemy w łatwy sposób wymienić na wypadek awarii bądź odrębnych preferencji co do designu. Cap został przemyślany w bardzo sprzyjający użytkownikowi sposób. Wystarczy nacisnąć mały przycisk znajdujący się na boku i przekręcić całość zgodnie z kierunkiem który wskazuje strzałka wygrawerowana na górnej części obok ustnika.

Dostajemy wtedy dostęp do wlewu liquidu. Otwór przez który wlewamy płyn jest dość szeroki aby nie mieć problemu z napełnianiem tanka nawet z użyciem pipety.

Poniżej znajduje się zbiornik na płyn o pojemności 2ml, istnieje również możliwość instalacji powiększonego szkiełka typu bubble który zwiększa pojemność do 5ml (zestaw nie zawiera powiększonej tulejki szklanej, sprzedawana jest osobno).

Dostęp do wewnętrznej części tanka otrzymujemy po odkręceniu dolnej części parownika – części na której znajdują się otwory służące jako wloty powietrza. Mamy wtedy możliwość wymiany/instalacji zespołu grzewczego, wystarczy go wkręcić w dolną wewnętrzną część parownika a później dokręcić całość do górnej części parownika poprzez gwint znajdujący się na górze cewki.

W zestawie otrzymujemy dwie grzałki o opornościach następująco – 0.4 Ohm i 0.15 Ohm.

Poza dostępnymi w zestawie cewkami parownik jest bardzo uniwersalny i posiada całą gamę dedykowanych grzałek, poza tym znajdziemy również zamienniki od innych producentów np. Eleaf. Wloty powietrza umieszczone są po obu stronach parownika. Airflow jest w pełni regulowany dzięki obrotowemu pierścieniowi – wystarczy przekręcić pierścień aby dostosować przepływ powietrza pod własne preferencje.

TFV8 jest idealną propozycją dla osoby początkującej, sprawdzi się również dla osoby siedzącej już dłużej w temacie. Odpowiedni dobór grzałek pozwoli nam wybrać pomiędzy smakiem a gęstszą chmurką.


Zawartość zestawu:

- SMOK TFV8 Baby Tank
- Zespół grzewczy Q2 0.4 Ohm dual coils (preinstalowany w parowniku)
- Zespół grzewczy T8 0.15 Ohm octuple coils
- Wymienna tulejka szklana
- Instrukcja obsługi
- Części zamienne

Parametry:

Wymiary: 22mm x 48mm
Materiał: Stal nierdzewna, szkło pyrex
Pojemność zbiornika: 2ml
Regulowany dolny przepływ powietrza
Konektor 510
Wymienny ustnik w standardzie 510


Dostępny u nas w dwóch wersjach kolorystycznych:

- Black
- Silver


110,00 zł

(110,00 zł szt)

Brutto

Atomizer Smok Tfv8 Baby - 2ml

Kolor

Brak produktu na magazynie sklepu internetowego w tej chwili. Możliwe, że znajdziesz go w jednym z naszych sklepów stacjonarnych iSmoking: Bydgoszcz, Dębica, Gdynia, Gliwice, Kalisz, Katowice, Kraków, Łódź, Opole, Rzeszów, Sopot, Warszawa, Wrocław.

Obecnie brak na stanie

Detale

Indeks
5.10.162BLACK
Marka
Pojemność
2ml
Oryginał
Tak
TPD
Tak
ean13
2000000064901

Opinie

Brak opinii dla tego produktu. Napisz swoją!

powiązany produkt

Przejrzyj kolekcję naszych najlepiej sprzedających się i popularnych produktów