Atomizer Hellvape Passage Rda - Niebieski

Atomizer Hellvape Passage Rda - Niebieski

160,00 zł
Kolor
Ze wzgledu na "Ustawę o ochronie zdrowia..." nie możemy sprzedawać tego produktu przez internet. Zapraszamy do naszych sklepach stacjonarnych iSmoking: Bydgoszcz, Dębica, Gdynia, Gliwice, Kalisz, Katowice, Kraków, Łódź, Opole, Rzeszów, Sopot, Warszawa, Wrocław.
Dostępne

Dostępność produktu

Dostępność wg. Wariantu Ilość
Kolor Czarny Matt
Rzeszow mało
brak
brak
brak
brak
Gdynia brak
brak
Warszawa Wola brak
brak
Krakow mało
Kalisz brak
Debica brak
Opole mało
Warszawa Tarchomin brak
Wroclaw mało
WVS Ursynów mało
brak
brak
Katowice mało
Lodz mało
Warszawa Ochota brak
Warszawa Wlochy mało
Gliwice mało
Magazyn Glowny mało
Bydgoszcz mało
brak
Warszawa Dworzec Centralny mało
Kolor Niebieski
Magazyn Glowny mało

Passage RDA 24mm to parownik wyprodukowany we współpracy chińskiego producenta Hellvape, wraz z youtuberem Suck My Mod. Sama firma znana jest z serii parowników Dead Rabbit, a youtuber z pomocy przy parowniku Serpent RTA.
Na pierwszy rzut oka otrzymujemy ciekawo wyglądający dripper na dwie grzałki z prostą bazą i całkiem dużą ilością miejsca na montaż zwojów, diabeł jednak tkwi w szczegółach, więc to na nich głównie się skupimy.
Zaczynając od bazy tego parownika, standardowo otrzymujemy możliwość zamontowania pinu, umożliwiającego użycia Passage RDA na modzie typu Squonk. Sama baza ma dosyć płytką studzienkę na liquid, jednak oferuję nam dużo miejsca na zamontowanie grzałek, które montujemy na dwóch szynach umiejscowionych na blokach w środku drippera. Użycie owych szyn pozwala nam dowolnie regulować wysokość ustawienia grzałki. Baza jak i cap wykonany jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Obudowa atomizera zawiera po każdej stronie trzy kanały air-flow zakończone dziewięcioma otworami w środkowym kanale i pięcioma w bocznych. Takie rozwiązanie umożliwia nam pełną kontrolę nad przepływem powietrza w parowniku.
Na samej górze znajdziemy ustnik, gdzie znalazła się najciekawsza technologia zastosowana przez Hellvape – ustnik z dodatkiem autorskiego materiału tej właśnie firmy AG+, który ma właściwości antybakteryjne.

W zestawie znajdziemy :
- Parownik Helvape x Suck My Mod Passage RDA 24mm
- Wymienny przeźroczysty drip-tip
- Adapter pod ustniki 510
- Prosty zestaw narzędzi
- Pin typu Squonk
- Wymienne uszczelki
- Zapasowe śruby
- Naklejkę Passage RDA
- Instrukcję obsługi
Hellvape
999002857
Oryginał
Tak

Specyficzne kody

ean13
6921799201642
chat Komentarze (1)
Oceń