Atomizer Hellvape Dead Rabbit RTA - Czarny Atomizery

Atomizer Hellvape Dead Rabbit RTA - Czarny

165,00 zł
Kolor
Brak produktu na magazynie sklepu internetowego w tej chwili. Możliwe, że znajdziesz go w jednym z naszych sklepów stacjonarnych iSmoking: Bydgoszcz, Dębica, Gdynia, Gliwice, Kalisz, Katowice, Kraków, Łódź, Opole, Rzeszów, Sopot, Warszawa, Wrocław.
Obecnie brak na stanie

Dead Rabbit RTA 2ml jest parownikiem wyprodukowanym przez Hellvape.
Jest to w pełni kompleksowy, 25-milimetrowy atomizer, zaprojektowany przez Hellvape. Dead Rabbit RTA ma deck z czterema słupkami ze studnią o głębokości 5 mm, i może pracować zarówno z pojedynczą, jak i podwójną grzałką a każdy gwint w bazie ma boczne sześciokątne śruby z płaską śrubką, które są w komplecie. Powietrze dostaje się do atomizera poprzez regulowany przepływ powietrza, które są ustawione pod skosem uwydatniając smak i minimalizując wycieki. Przepływ powietrza można regulować zarówno dla pojedynczych, jak i podwójnych grzałek. Dead Rabbit RTA posiada drip 810.
Dead Rabbit RTA występuje w 8 kolorach: - Czarny - Fioletowy - GunMetal - Tęczowy - Srebrny - Niebieski - Złoty Specyfikacja Dead Rabbit RTA: - Konstrukcja ze stali nierdzewnej - Pojemność atomizera to 2 ml lub 4,5 ml (powiększone szkiełko) - Drip tip 810 (Możliwość zamontowania Drip tipa 510 z przejściówką) - Duża baza oraz przyjemne słupki do montowania grzałek - Prosta regulacja przelotów powietrza - Górny Air-Flow zamontowany pod ukosem - Możliwość montażu zarówno single coli jak i dual coil - Zalewany zbiornik poprzez odkręcenie górnego capa - Gwint 510 - Średnica: 25mm - Wysokość: 37,2mm W zestawie otrzymujemy: - Hellvape Dead Rabbit RTA - Szkło bubble 4,5ml - Zestaw zapasowych śrubek oraz uszczelek - Instrukcja użytkowania - Zapasowy ustnik - Przejściówka na Drip tip 510 - Naklejka Dead Rabbit Baza atomizera jest bardzo łatwa do zawickowania. Na dość płaskiej powierzchni podobnej do atomizera Hellvape Dead Rabbit RDA znajdziemy 4 otwory na nasze grzałki. Niestety nie znajdziemy tu miejsca na dwa duże coile takie jak Staple Staggered Fused, aczkolwiek producent zaleca montaż grzałek na średnicy 3mm. Świetnym wyborem będzie zastosowanie grzałek od Cloud Factory takie jak Dragon Scale, Tri-core Fused Clapton czy też Alien V2. Sam montaż grzałek nie jest skomplikowany. Jeśli chodzi o same osiągi parownika jest bardzo pozytywnie. Dzięki bazie umieszczonej dosyć blisko samego komina, który przewodzi dym bezpośrednio do ustnika otrzymujemy bardzo wyrazisty smak. Bardzo szeroki regulowany air-flow powoduje, że „chmurka” nawet przy wyżej ilości watów nie jest ciepła.
Hellvape
999001965
Oryginał
Tak
Pojemność
2ml
TPD
Tak

Specyficzne kody

ean13
6921799200911
chat Komentarze (0)