Atomizer Geekvape Zeus X RTA - 4.5ml - Srebrny

Atomizer Geekvape Zeus X RTA - 4.5ml - Srebrny

139,00 zł
Kolor
Ze wzgledu na "Ustawę o ochronie zdrowia..." nie możemy sprzedawać tego produktu przez internet. Zapraszamy do naszych sklepach stacjonarnych iSmoking: Bydgoszcz, Dębica, Gdynia, Gliwice, Kalisz, Katowice, Kraków, Łódź, Opole, Rzeszów, Sopot, Warszawa, Wrocław.
Dostępne

Zeus X to jeden z ostatnio wyprodukowanych RTA przez firmę GeekVape. Jest to jeden z czterech RTA wyprodukowanych przez firmę, który posiada górny przepływ powietrza. Atomizer dostępny jest w kolorach: czarny gunmetal srebrny niebieski czerwono – czarny czerwony tęczowy złoty zielony W zestawie GeekVape Zeus X RTA: atomizer GeekVape Zeus X RTA dwie grzałki (Ni80 – 0.4ohm) dwa kawałki waty zapasowy Drip Tip 810 adapter na Drip Tip 510 powiększona tulejka zapasowe uszczelki zapasowe śrubki narzędzia do montażu grzałek instrukcja obsługi Specyfikacja GeekVape Zeus X RTA: Wymiary: 25mm x 47,8mm
Pojemność: 4,5ml
Typ: RTA
Regulowany Top Air-Flow (górny przepływ powietrza)
Baza przystosowana pod montaż Single Coil oraz Dual Coil (jedna lub dwie grzałki) GeekVape Zeus X to parownik o średnicy 25mm. Oryginalnie dostępny był z dwoma rodzajami zamontowanych tulejek o pojemności 3,5ml jak i 4,5ml. Firma bardzo przyłożyła się do drobnych detali przez co na wewnętrznej części atomizera możemy znaleźć małe, dokładne logo Zeusa.
Zostały zastosowane w nim również górne przeloty powietrza dzięki czemu nie doświadczymy wycieków. W przeciwieństwie do swoich poprzedników Zeus X został wyposażony w podłużny komin z małymi otworami na wysokości grzałek, którego zadaniem jest polepszenie doznań smakowych. Górna część atomizera posiada odkręcany cap, pod którym znajdziemy dwa szerokie wloty na liquid. Parownik został wyposażony w szeroki, aczkolwiek niski drip tip 810.
Tak jak wcześniej wspominaliśmy, GeekVape bardzo przyłożył się do drobnych szczegółów, a co za tym idzie w opakowaniu nie zabrakło również dobrej jakości grzałek oraz waty.
Baza atomizera jest bardzo prosta i intuicyjna. Na dość płaskiej powierzchni podobnej do atomizera Hellvape Dead Rabbit RTA znajdziemy 4 otwory na nasze grzałki. Niestety nie znajdziemy tu miejsca na dwa duże coile takie jak Staple Staggered Fused, aczkolwiek producent zaleca montaż grzałek na średnicy 3mm. Świetnym wyborem będzie zastosowanie grzałek takich jak Tri-Core Fused Clapton, Dragon Scale czy też Alien V2.
Sam montaż nie jest trudny. Po dwóch stronach grzałek znajdziemy spore wloty na liquid, w których należy umieścić naszą watę, która stanowi również bardzo ważną część całego procesu wickowania. Zalecamy skorzystanie z waty Cotton Gods, która znakomicie chłonie oraz świetnie oddaje smak. Jeśli chodzi o same osiągi parownika jest bardzo pozytywnie. Dzięki zastosowanemu wąskiemu kominowi jesteśmy w stanie uzyskać na nim naprawdę dobrze oddany smak. Bardzo szeroki regulowany air-flow powoduje, że „chmurka” nawet przy wyżej ilości watów nie jest ciepła.GeekVape
999002709
TPD
Nie

Specyficzne kody

ean13
6971894243337
chat Komentarze (0)