Atomizer GeekVape Ammit RTA Dual Coil - Czarny


Po wielkim sukcesie Ammit’a 25 Single Coil, firma Geekvape postanowiła stworzyć jego odpowiednik z możliwością zamontowania nie jednej a dwóch grzałek – Geekvape Ammit Dual Coil RTA.

Wersja Dual Coil w swojej budowie posiada ten sam system airflow co jego starszy odpowiednik jednak z małymi zmianami. Otwory w środku atomizera są skierowane na każdą z dwóch grzałek i działają perfekcyjnie. Ammit Dual Coil RTA posiada 20mm powierzchni bazy na której bez problemu zamontujemy różne rodzaje grzałek, sam atomizer jest grubszy gdyż posiada 27mm szerokości, to nieco więcej niż jego odpowiednik z jedną grzałką który miał tej szerokości 25mm. Ammit Dual Coil RTA może zmieścić 3ml liquidu w swoim tanku, jest również możliwość zamontowania większego szkła dzięki czemu nasz atomizer zmieści nawet 6ml liquidu. Firma Geekvape w tym modelu również nie zapomniała o miłośnikach jedno-grzałkowych atomizerów i dołączyła do zestawu Ammit’a Dual Coil zaślepkę dzięki której możliwe jest zamontowanie jednej grzałki.

Specyfikacja:

- Wymiary: 48 x 27mm
- Pojemność: 3ml/6ml
- Ustnik: 510
- Rodzaj: Dual/Single Coil
- Regulowany Airflow
- System napełniania liquidem: Top fill

Zawartość Zestawu:

- Ammit Dual Coil RTA
- Szkiełko: 3ml/6ml
- Zaślepka do single coil
- Uszczelki oraz śrubki
- Śrubokręt
- Przedłużka „komina”
- Adapter 510 do ustnika

Wygląd Ammit’a Dual Coil przypomina jego poprzednika, jednak jest bardziej masywny i wygląda solidniej. Smak jest perfekcyjny jak to w produktach Geekvape a zwłaszcza Ammit. Montaż grzałek jak i waty nie powinien sprawiać problemów jest bardzo dużo miejsca na wszelkie upodobania. Firma Geekvape zrobiła kawał dobrej roboty przy tym atomizerze, co prawda praktycznie niczym poza wielkością i ilością miejsca nie różni się od poprzednika, ale to nadal świetny atomizer – którego każdemu polecam.150,00 zł
110,00 zł Zniżka 26,67%

(110,00 zł szt)

Brutto

atomizer do e-papierosa

Kolor

Ze wzgledu na "Ustawę o ochronie zdrowia..." nie możemy sprzedawać tego produktu przez internet. Zapraszamy do naszych sklepach stacjonarnych iSmoking: Bydgoszcz, Dębica, Gdynia, Gliwice, Kalisz, Katowice, Kraków, Łódź, Opole, Rzeszów, Sopot, Warszawa, Wrocław.

Dostępne

 

Bezpieczne zakupy

 

Szybka wysyłka. Wysyłamy towar tego samego lub następnego dnia od momentu złożenia zamówienia.

 

14 dni na zwrot towaru. Masz prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny.

Detale

Indeks
999003947
Marka
Pojemność
3ml
Oryginał
Tak
ean13
6970313644342

Opinie

Brak opinii dla tego produktu. Napisz swoją!