Aromat Just Fake - Landrynka

Aromat Just Fake - Landrynka

10,00 zł
Dostępne

Aromat Just Fake Landrynka
Zapach:
Aromat Just Fake Landrynka zapach słodki i cukierkowy, bardzo podobny do standardowego opakowania landrynek wieloowocowych.
Specyfikacja:
Smak - Landrynka Pojemność butelki: 10 ml, Płynu w butelce: 10 ml, Butelka szklana, Zamknięcie butelki z zabezpieczeniem przed dziećmi, 100% Glikolu PG,
Produkcja aromatów Just Fake oparta jest na glikolu i mocno skoncentrowanym smaku, tak aby nadawał się do rozcieńczenia z dużą ilością bazy.
Aromaty z serii Just Fake zlewane są do 10 ml szklanych butelek. Płyn w nich zawarty należy rozcieńczyć, aby móc z niego korzystać. Sugerowane dozowanie przez producenta to 10%, czyli 10 ml aromatu na 100ml bazy. Całość należy porządnie wstrząsnąć przed użyciem.
* Wapowanie samego aromatu jest możliwe, ale nie powinniśmy tego robić. Takie praktyki źle wpłyną na nasz sprzęt, a przede wszystkim nasze zdrowie. Dzieje się tak poprzez zbyt wysokie stężenie substancji odpowiedzialnych za smak.
Just Fake jest marką znanej firmy NEXT LEVEL CONCEPT. Firma jest jednym z największych producentów liquidów oraz aromatów i wielu innych produktów z dziedziny Vape.
JustFake
5.8.038
Pakowane
12 Sztuk
chat Komentarze (0)