American Pie - Jagoda 20ml

American Pie - Jagoda 20ml


American Pie The Skull Edition Jagoda

Zapach:

American Pie Jagoda wyróżnia się bardzo intensywnym zapachem, mocno odczuwalna świeża jagoda bardzo słodka i wyrazista.

Smak:

American Pie Jagoda wapując liquid bardzo dobrze odczuwalna jest jagoda, czujemy jej lekką słodycz i kwasowość, po dłużej chwili staję się trochę cierpka tak jak na przykład po zjedzeniu czarnej porzeczki. Idealnie dobrane proporcje płynu sprawiają, że ciężko jest się od tego smaku oderwać. Bardzo dobra opcja dla smakoszy leśnych owoców.

Idealnie nadaje się do standardowych elektronicznych papierosów oraz podów.

Specyfikacja:

Smak – Jagoda,

Pojemność – 30 ml,

Płynu w butelce 20 ml,

Plastikowa butelka,

Zamknięcie butelki z zabezpieczeniem przed dziećmi,

VG/PG – 70/30

Oczywiście produkując liquid American Pie wykorzystano takie produkty jak gliceryna farmaceutyczna, glikol propylenowy oraz aromat.

Liquidy z serii American Pie są tworzone w butelkach 30 ml z zawartością 20 ml gotowego płynu o zawartości nikotyny 0 mg. Jeżeli chcemy uzyskać płyn z nikotyną należy ja dodać w proporcjach podanych poniżej:

Shot Nikotynowy 10ml/9mg uzyskana moc: 3 mg,

Shot Nikotynowy 10ml/12mg uzyskana moc: 4 mg,

Shot Nikotynowy 10ml/18mg uzyskana moc: 6 mg,

* Wapowanie samego skoncentrowanego liquidu beznikotynowego jest możliwe, ale smak może być zbyt intensywny, dlatego chcąc uzyskać liquid 0 mg wystarczy uzupełnić butelkę bazą 0 mg.

American Pie jest marką znanej firmy Tobacco Concept Factory. Są jednym z największych producentów sprzętów, liquidów, shotów i wszystkich innych produktów z dziedziny Vape.


14,00 zł

(14,00 zł szt)

Brutto

American Pie - Jagoda 20ml


Brak produktu na magazynie sklepu internetowego w tej chwili. Możliwe, że znajdziesz go w jednym z naszych sklepów stacjonarnych iSmoking: Bydgoszcz, Dębica, Gdynia, Gliwice, Kalisz, Katowice, Kraków, Łódź, Opole, Rzeszów, Sopot, Warszawa, Wrocław.

Obecnie brak na stanie

Detale

Indeks
5.9.8.2.14
Marka
Pakowane
20 Sztuk
Pojemność
20ml

Opinie

Brak opinii dla tego produktu. Napisz swoją!