American Pie - Jabłko 20ml

American Pie - Jabłko 20ml


American Pie The Pinky Edition Jabłko

Zapach:

American Pie Jabłko charakteryzuje się intensywnym zapachem świeżego zielonego jabłka. Czuć bardzo dobrze dobrany smak. Można wyczuć lekką nutę kwasowości jak i słodyczy.

Smak:

American Pie Jabłko wciągając pierwszą chmurkę bardzo odczuwalny jest prawdziwy smak jabłka oczywiście uzupełniony słodkim akcentem. Po kilku chwilach czujemy jego cierpkość i lekką kwasowość co świadczy o bardzo dobrze dobranych proporcjach liquidu. Zdecydowanie ma w sobie wszystko co posiada pyszne jabłko.

Idealnie nadaje się do standardowych elektronicznych papierosów oraz podów.

Specyfikacja:

Smak – Jabłko,

Pojemność – 30 ml,

Płynu w butelce 20 ml,

Plastikowa butelka,

Zamknięcie butelki z zabezpieczeniem przed dziećmi,

VG/PG – 70/30

Oczywiście produkując liquid American Pie wykorzystano takie produkty jak gliceryna farmaceutyczna, glikol propylenowy oraz aromat.

Liquidy z serii American Pie są tworzone w butelkach 30 ml z zawartością 20 ml gotowego płynu o zawartości nikotyny 0 mg. Jeżeli chcemy uzyskać płyn z nikotyną należy ja dodać w proporcjach podanych poniżej:

Shot Nikotynowy 10ml/9mg uzyskana moc: 3 mg,

Shot Nikotynowy 10ml/12mg uzyskana moc: 4 mg,

Shot Nikotynowy 10ml/18mg uzyskana moc: 6 mg,

* Wapowanie samego skoncentrowanego liquidu beznikotynowego jest możliwe, ale smak może być zbyt intensywny, dlatego chcąc uzyskać liquid 0 mg wystarczy uzupełnić butelkę bazą 0 mg.

American Pie jest marką znanej firmy Tobacco Concept Factory. Są jednym z największych producentów sprzętów, liquidów, shotów i wszystkich innych produktów z dziedziny Vape.


14,00 zł

(14,00 zł szt)

Brutto

Premix American Pie - Jabłko 20ml


Brak produktu na magazynie sklepu internetowego w tej chwili. Możliwe, że znajdziesz go w jednym z naszych sklepów stacjonarnych iSmoking: Bydgoszcz, Dębica, Gdynia, Gliwice, Kalisz, Katowice, Kraków, Łódź, Opole, Rzeszów, Sopot, Warszawa, Wrocław.

Obecnie brak na stanie

 

Bezpieczne zakupy

 

Szybka wysyłka. Wysyłamy towar tego samego lub następnego dnia od momentu złożenia zamówienia.

 

14 dni na zwrot towaru. Masz prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny.

Detale

Indeks
5.9.8.2.5
Marka
Pakowane
20 Sztuk
Pojemność
20ml

Opinie

Brak opinii dla tego produktu. Napisz swoją!