RAW Regular+ Filtry

  RAW Regular+ Filtry

  Bletki RAW Regular+ Filtry

  Dostępność: Ostatnie sztuki w magazynie
  4,99 zł

  (4,99 zł szt)

  Brutto
  Opis

  W 1993 roku, po sprzedaży całego swojego majątku, Josh Kesselman był w stanie założyć mały sklep dla palaczy Knuckleheads w Gainesville na Florydzie, który importował specjalistyczne bibułki papierowe z Europy i sprzedawał akcesoria do palenia. 

  Później w tym samym roku Kesselman przeniósł się do Arizony, aby założyć firmę zajmującą się dostawami i dystrybucją wyrobów tytoniowych o nazwie HBI. W 1997 roku firma się rozwijała.

  Kesselman spotkał się z właścicielem starej fabryki papieru zwijanego w hiszpańskim regionie Alcoy , który chciał tworzyć i sprzedawać nowe produkty. 

  Kesselman dołączył i później opracował dwie marki, Juicy Jay's , które były papierami smakowymi, oraz Elements, który jest podobny do papierów ryżowych. W 2004 roku Kesselman zainwestował 1 milion dolarów w dostawcę naturalnego, nieprzetworzonego i niebielonego włókna konopnego, które może być sprzedawane jako papier „wegański”. Koncepcja odniosła sukces i RAW jako pierwsza firma zaoferowała papiery „wegańskie”. W 2005 roku RAW rozpoczął masową produkcję. RAW (bibułki)

  RAW Regular + filtry to propozycja od Marki Raw na której składają sie cienkie bletki które są krótkie oraz specjalne kawałkami papieru do wykonania filtrów, bletki są cienkie i mają charakterystyczny kolor ciemnego beżu .Na każdej bibułce jest nołożona cienka warstwa gumy arabskiej, po jej zmoczeniu skręcenie tytoniu będzie niesamowicie łatwe oraz estetyczne. papierki do filtrów zostały wykonane z nieco grubszego materiału co pozwala na łatwiejsze dopasowanie filterka pod potrzeby użytkownika.


  Szczegóły produktu
  Raw
  9.3.2.2.035
  1 Przedmiot

  Specyficzne informacje

  Nowy
  Komentarze

  Napisz swoją opinię

  RAW Regular+ Filtry

  Bletki RAW Regular+ Filtry

  Napisz swoją opinię

  Sklep
  Ilość
  Bydgoszcz
  10
  Dębica
  6
  Gdynia
  22
  Katowice
  10
  Kraków
  9
  Opole
  11
  Ostrowiec Świętokrzyski
  12
  Piotrków Trybunalski
  8
  Toruń
  15
  Warszawa Centrum
  24
  Warszawa Ursynów
  5
  Warszawa Włochy
  1
  Wrocław
  4
  Łódź
  14
  • Zarejestruj się

  Rejestracja Nowego Konta

  Masz już konto?
  Zaloguj się Lub Zresetuj hasło